جزوه جامعه شناسی یازدهم

در این پست از وبسایت دورخیز یک جزوه عالی از جامعه شناسی یازدهم برای دانش آموزان انسانی آماده کرده ایم. سوالات جامعه شناسی کنکور تمرکز بیشتری روی پایه های یازدهم و دوازدهم دارد. از سال یازدهم تقریبا 9 سوال طرح می شود که بیشتر این سوالات ترکیبی می باشد. بنابراین اگر بخواهید درسی را حذف کنید به ضرر شما می باشد. با توجه به بررسی های انجام شده بیشتر تمرکز طراحان روی درس های اخری جامعه شناسی می باشد. بنابراین روی این درس ها توجه ویژه داشته باشید. دانش آموزان علاوه بر درسنامه جامعه شناسی یازدهم به سوالاتی نیاز دارند که نکات مهم کتاب درسی را تشخیص دهند. شما با استفاده از سوالات درس به درس جامعه شناسی یازدهم می توانید به تمامی سوالات کتاب، دسترسی داشته باشید و در عین حال برای امتحان نهایی آماده بشوید.

جزوه جامعه شناسی یازدهم برای هر درس تعدادی سوال از متن کتاب را برای شما آورده است. این سوالات دارای پاسخنامه تشریحی می باشند. از این جزوه بعنوان جمع بندی جامعه شناسی یازدهم می توان استفاده کرد. جزوه جامعه شناسی یازدهم در 37 صفحه جمع آوری شده است. با دانلود این جزوه می توانید به خلاصه جامعه شناسی یازدهم انسانی دست بیابید.

نمونه صفحه جزوه جامعه شناسی یازدهم را در زیر برای شما قرار داده ایم تا بیشتر با سبک آن آشنا شوید.نمونه صفحات جزوه جامعه شناسی یازدهمدر قسمت بعدی همین پست می توانید دانلود جزوه جامعه شناسی یازدهم را انجام دهید.

دانلود جزوه جامعه شناسی یازدهم

نام : جزوه جامعه شناسی یازدهم

رشته تحصیلی : انسانی

پایه تحصیلی : یازدهم

تعداد صفحه : 37

حجم کل : 1.13MB

نوع جزوه : سوالات درس به درس

قیمت : 9 هزار تومان

دانلود جزوه جامعه شناسی یازدهم

نکات مهم خرید جزوه
  1. سایت دورخیز دارای گواهینامه اینماد و درگاه پرداخت امن است.
  2. مبلغ پرداختی صرفاً هزینه نگهداری فایل روی سرور است نه قیمت فایل.
  3. پس از پرداخت لینک دانلود همینجا نمایش داده می‌شود و برایتان پیامک می‌شود.
  4. در صورت بروز مشکل به تلگرام پشتیبانی پیام ارسال کنید.
همراه با هدیه ویژه رایگان !

با خرید این فایل از سایت دورخیز پکیج ((شروع انفجاری کنکور)) به ارزش 59 هزار تومان را هم رایگان دانلود کنید!
این پکیج شامل یک فیلم مشاوره‌ای 60 دقیقه‌ای است که با استفاده از آن برای شروع انفجاری کنکور آماده می‌شوید. در این فیلم یاد می‌گیرید که چطور باید شروع کنید تا قوی، سریع و متحول کننده باشد.

جزوه‌های مشابه و پیشنهادی

نظرات شما درباره این جزوه

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

نرم افزار های مورد نیاز

نرم‌افزارهای موردنیاز برای چاپ و خواندن جزو‌ه‌ها را از اینجا دانلود کنید.