جزوه جامعه شناسی یازدهم

در این پست از وبسایت دورخیز یک جزوه عالی از جامعه شناسی یازدهم برای دانش آموزان انسانی آماده کرده ایم. سوالات جامعه شناسی کنکور تمرکز بیشتری روی پایه های یازدهم و دوازدهم دارد. از سال یازدهم تقریبا 9 سوال طرح می شود که بیشتر این سوالات ترکیبی می باشد. بنابراین اگر بخواهید درسی را حذف کنید به ضرر شما می باشد. با توجه به بررسی های انجام شده بیشتر تمرکز طراحان روی درس های اخری جامعه شناسی می باشد. بنابراین روی این درس ها توجه ویژه داشته باشید. دانش آموزان علاوه بر درسنامه جامعه شناسی یازدهم به منبع تست قوی برای تثبیت دانسته های خود نیاز دارند. با حل تمرین های زیاد و تست می توانید مهارت خود را در این درس بالا ببرید. با دانلود جزوه جامعه شناسی یازدهم میتوانید تسلط  خود را در جامعه شناسی یازدهم افزایش بدهید.

جزوه جامعه شناسی یازدهم از نوع بانک تست می باشد و شامل 90 تست مختلف از دروس 1 تا 15 در 26 صفحه است. پاسخ تشریحی سوالات در زیر هر سوال آورده شده است.  با حل پاسخ های تشریحی مطالب برای شما جمع بندی میشود بنابراین از این منبع هم برای امتحان پایانی هم برای کنکور می توانید استفاده کنید. برای افزایش مهارت خود در این درس علاوه بر مطالعه آن باید تعداد بیشتری تست کار کنید. با دانلود جزوه جامعه شناسی یازدهم می توانید به تست های متنوع دست یابید و جمع بندی جامعه شناسی یازدهم انسانی را در اختیار داشته باشید.

نمونه صفحات جزوه جامعه شناسی یازدهم را در زیر برایتان قرار داده ایم تا بیشتر با سبک جزوه آشنا شوید.نمونه صفخات جزوه جامعه شناسی یازدهمدر بخش بعدی همین پست می توانید دانلود جزوه جامعه شناسی یازدهم انسانی را انجام بدهید.

دانلود جزوه جامعه شناسی یازدهم

نام : جزوه جامعه شناسی یازدهم

رشته تحصیلی : انسانی

پایه تحصیلی : یازدهم

تعداد صفحه : 26

حجم کل : 4.07MB

نوع جزوه : بانک تست

قیمت : 7 هزار تومان

دانلود جزوه جامعه شناسی یازدهم

نکات مهم خرید جزوه
  1. سایت دورخیز دارای گواهینامه اینماد و درگاه پرداخت امن است.
  2. مبلغ پرداختی صرفاً هزینه نگهداری فایل روی سرور است نه قیمت فایل.
  3. پس از پرداخت لینک دانلود همینجا نمایش داده می‌شود و برایتان پیامک می‌شود.
  4. در صورت بروز مشکل به تلگرام پشتیبانی پیام ارسال کنید.
همراه با هدیه ویژه رایگان !

با خرید این فایل از سایت دورخیز پکیج ((شروع انفجاری کنکور)) به ارزش 59 هزار تومان را هم رایگان دانلود کنید!
این پکیج شامل یک فیلم مشاوره‌ای 60 دقیقه‌ای است که با استفاده از آن برای شروع انفجاری کنکور آماده می‌شوید. در این فیلم یاد می‌گیرید که چطور باید شروع کنید تا قوی، سریع و متحول کننده باشد.

جزوه‌های مشابه و پیشنهادی

نظرات شما درباره این جزوه

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

نرم افزار های مورد نیاز

نرم‌افزارهای موردنیاز برای چاپ و خواندن جزو‌ه‌ها را از اینجا دانلود کنید.