جزوه تاریخ یازدهم

در این پست از وبسایت دورخیز یک جزوه عالی از تاریخ یازدهم برای دانش آموزان انسانی آماده کرده ایم. تاریخ یازدهم که 16 درس می باشد در کنکور 5 سوال از آن طرح می شود. کتاب های تاریخ انسانی از آن دسته کتاب هایی هستند که حجم بیشتری داشته و بیشتر دانش آموزان نمی توانند آن را کامل مطالعه کنند. بنابراین برای کسب درصد خوب شما باید منابع مناسب داشته باشید که مطالب را خلاصه و جمع بندی کرده باشد. با دانلود جزوه تاریخ یازدهم می توانید این درس را در قالب سوال های مهم و کلیدی جمع بندی کنید.

جزوه تاریخ یازدهم یک جزوه جمع بندی سوال محور می باشد که در آن برای هر درس به صورت جدا تعدادی سوال با پاسخ تشریحی طرح شده است. این سوالات مطالب هر درس را برای شما جمع بندی میکند. شما با دانلود جزوه تاریخ یازدهم بدون این که با حجم بیشتری از مطالب رو به رو بشوید می توانید به یک جمع بندی مناسب برسید. از این جزوه همچنین می توانید برای امتحانات خرداد ماه نیز استفاده کنید.

مطالعه دروس های سنگینی مثل تاریخ در قالب سوال خیلی می تواند موثر باشد و مطالعه به این شیوه ؛ نکات مهم و کلیدی را برای شما روشن تر می کند و می توانید روی این مطالب تمرکز کنید.  آکادمی کنکور دورخیز بهترین جزوه ها را برای شما تهیه می کند. شما به صورت رایگان می توانید از آن ها استفاده کنید. در ادامه همین پست می توانید دانلود جزوه تاریخ یازدهم را انجام بدهید.

مشخصات جزوه تاریخ یازدهم

نام جزوه : جزوه تاریخ یازدهم

نام مولف : بهرام شفیعی

رشته تحصیلی : انسانی

پایه تحصیلی : یازدهم

تعداد صفحه : 68

نوع جزوه : بانک سوال تشریحی

قیمت : رایگان

جزوه تاریخ یازدهم

دانلود جزوه تاریخ یازدهم

برای دانلود این جزوه روی دکمه های زیر کلیک کنید

خرید کتاب تست
خرید کتاب تست با تخفیف

جزوه های مشابه

مشاوره-هوشمند-کنکور
مشاوره-هوشمند-کنکور

مقالات سایت

فهرست