جزوه اقتصاد

در این پست از وبسایت آکادمی کنکور دورخیز یک جزوه از اقتصاد برای دانش آموزان انسانی آماده کرده ایم. درس اقتصاد فقط در سال دهم مطرح شده است. در کنکور نسبت به درس های دیگر تعداد کمتری سوال از آن طرح می شود. 15 سوال از 5 فصل کتاب اقتصاد طرح می شود. بیشتر سوالات از متن کتاب می باشد. با مطالعه دقیق کتاب درسی می توانید به راحتی درصد خوبی در این درس کسب کنید. سوال های ترکیبی بیشتری از اقتصاد مطرح می شود. لذا باید به همه فصل ها مسلط باشید. علاوه بر این سوالات کتاب درسی نیز باید به صورت کامل بررسی بشوند. با دانلود جزوه اقتصاد می توانید به پاسخ سوالات اقتصاد دست بیابید.

جزوه اقتصاد برای حل سوالات موجود در کتاب اقتصاد طراحی و تنطیم شده است. در این جزوه سوالات هر فصل و هر بخش به صورت مرتب همراه با پاسخ تشریحی آورده شده است. بعد از مطالعه دقیق کتاب درسی باید بتوانید به سوالات هر بخش پاسخ بدهید. با دانلود جزوه اقتصاد می توانید به پاسخ سوالات درس اقتصاد دسترسی داشته باشید. همان طور که گفته شد بررسی جز به جز متن کتاب خیلی می تواند در روند یادگیری شما تاثیر بگذارد. بنابراین از خط به خط کتاب غافل نشوید. با مطالعه جزوه اقتصاد به سوالات طبقه بندی شده این درس می توانید دست بیابید.

آکادمی کنکور دورخیز بهترین جزوه ها را برای شما تهیه می کند. با دانلود و مطالعه این جزوات می توانید تسلط خود را افزایش بدهید. دانلود جزوه اقتصاد را در بخش بعدی همین پست می توانید انجام بدهید.

مشخصات جزوه اقتصاد

نام جزوه : جزوه اقتصاد

نام مولف : ناشناس

رشته تحصیلی : انسانی

پایه تحصیلی : دهم

تعداد صفحه : 45

نوع جزوه : بانک سوال تشریحی

قیمت : رایگان

جزوه اقتصاد

دانلود جزوه اقتصاد

برای دانلود این جزوه روی دکمه های زیر کلیک کنید

خرید کتاب تست
خرید کتاب تست با تخفیف

جزوه های مشابه

مشاوره-هوشمند-کنکور
مشاوره-هوشمند-کنکور

مقالات سایت

فهرست