معرفی مارکا کتاب ؛ بانک کتاب کنکور

نتیجه سال‌ها تلاش و کوشش دانش‌آموزان در دوران تحصیل با آزمون کنکور مشخص می‌شود. به همین دلیل این آزمون از اهمیت بسیار زیادی میان دانش‌آموزان و خانواده‌های آن‌ها برخوردار است. یکی از عوامل مهم و تاثیرگذار برای موفقیت در آزمون کنکور خواندن کتاب کمکی درسی معتبر است. داوطبان با آگاهی از این موضوع همواره به دنبال یک بانک کتاب کنکور با ارسال رایگان هستند. به همین دلیل در این مقاله به معرفی مارکا کتاب خواهیم پرداخت که از بهترین بانک‌های کتاب کنکور کشور است. با ما در این مقاله همراه باشید تا با فروشگاه معتبر مارکاکتاب آشنا شویم.

 

معرفی مارکا کتاب؛ یک بانک کتاب کنکور با سال‌ها فعالیت و تجربه

مارکا کتاب کار خود را در سال 1383 با فروش، پخش و توزیع کتب درسی و کمک آموزشی، کتب دانشگاهی، کتاب‌های زبان خارجه، انواع CD سی‌دی و DVD دی وی دی شروع کرد. فروشگاه اینترنتی این بانک کتاب با هدف ارائه خدمات گسترده‌تر در سال 1394 راه‌انداز شد. با کمک این فروشگاه خدمات مارکاکتاب به همه مردم سراسر کشور عرضه می‌شود تا به بهترین کتاب کنکور دسترسی داشته باشند.

سایت فروشگاه مارکا کتاب یک مرجع کامل برای دانش‌آموزان و داوطلبان کنکور خواهد بود. این دانش‌آمورزان برای همه رشته‌های تحصیلی حاضر در کنکور ریاضی، تجربی، انسانی، هنر و زبان به بهترین کتاب‌ها درسی و کمک‌درسی دسترسی خواهند داشت. هر داوطلب کنکوری که به دنبال خرید کتاب کمک‌درسی برای کنکور است، با مراجعه به بانک کتاب کنکور مارکا به راحتی امکان خرید انواع منابع آموزشی را خواهد داشت.

 

مهم‌ترین مزایای خرید از بانک کتاب کنکور مارکا کتاب؛ تنوع، تخفیف و ارسال رایگان

زمانی‌که از یک مرجع معتبر خریداری می‌کنیم، از مزایای مختلف آن فروشگاه نیز بهره خواهیم برد. مارکاکتاب با تکیه بر سال‌ها تجربه و مشتری‌مداری، مزیت‌های خوبی را برای فروشگاه خود در نظرگرفته است. اولین و بهترین ویژگی مارکا تنوع بالای محصولات در همه حوزه‌ها به‌خصوص کتاب کنکور است. دانش‌آموز با خرید از این سایت دیگر نیاز به مراجعه به سایر فروشگاه‌های اینترنتی یا سطح شهر نخواهد داشت.

بانک کتاب

دومین مزیت مارکا کتاب طرح تخفیف‌های ویژه‌ای است که برای دانش‌آموزان در نظر می‌گیرد تا با قیمت مناسب‌تری منبع آموزشی خود را خریداری کنند. یک خدمت خوب دیگر این فروشگاه اینترنتی، ارسال رایگان محصولات برای خریداران است. به لطف این ویژگی‌ها خانواده‌ها و داوطلبین با هزینه کمتری کتاب‌های مورد نظر خود را می‌خرند. در مارکاکتاب همه انواع کتاب کنکور وجود دارد که شامل لیست زیر می‌شود:

  • کتاب‌های جامع
  • کتاب‌های تست (طبقه‌بندی شده)
  • کتاب‌های نکات طلایی
  • کتاب‌های جمع‌بندی

 

خرید بهترین کتاب‌ کنکور انسانی در مارکاکتاب؛ همه آنچه نیاز دارید

رشته انسانی از پرطرفدارترین رشته‌های آزمون کنکور  است که سالانه داوطلبان بسیاری خود را برای حضور در این آزمون آماده می‌کنند. ساختار اصلی درس‌های این رشته را مفاهیم گوناگون تحلیلی و حفظ کردنی تشکیل می‌دهند. دانش‌آموز در کنار کتاب درسی خود نیازمند منابع کمک‌درسی است تا از پس مطالب وسیع این رشته بربیاید.

در بانک کتاب مارکا بهترین، متنوع‌ترین و کامل‌ترین انواع کتاب کنکور انسانی وجود دارد تا دانش‌آموزان با خیال راحت برای خرید آن‌ها اقدام کنند. این فروشگاه برای همه درس‌های عمومی و تخصصی رشته انسانی کتاب‌ها مختلفی را داشته و پوشش می‌دهد.

 

کتاب کنکور ریاضی؛ بهترین منابع آموزشی و کتاب کمک درسی را بخوانید

رشته ریاضی بدون شک از سخت‌ترین و پرچالش‌ترین رشته‌های آزمون کنکور است که متقاضیان بسیاری نیز در آن شرکت می‌کنند. این رشته با اتکاء به مطالب درسی مختلف مانند: ریاضی، فیزیک، شیمی تا ادبیات، زبان نگلیسی و حتی عربی گستردگی علمی بالایی را تشکیل داده است.

بنابراین دانش‌آموزان بدون داشتن کتاب کمک درسی کنکور نمی‌توانند در آزمون کنکور ریاضی موفق شوند. بهترین راهکار خرید کتاب کنکور ریاضی از یک منبع معتبر مانند مارکاکتاب است. این سایت همه عنواین مختلف رشته ریاضی را پوشش داده و برای همه دورس تخصصی و غیر تخصصی این رشته، از بهترین ناشرین کتاب دارد.

 

کتاب کنکور تجربی؛ بهترین منابع از معتبرترین ناشرین

رشته تجربی یکی دیگر از شاخه‌های نظری است که سالانه دانش‌آموزان بسیاری به امید موفقیت در آن آزمون کنکور می‌دهند. تجربی با داشتن درس‌های تخصصی سختی مانند زیست هواره توانایی داوطلبان را به چالش می‌کشد. در اینجا نیز خواندن کتاب کمک‌درسی باکیفیت یک گام محکم و موثر برای دانش‌آموز خواهد بود. بهترین کتاب کنکور تجربی را می‌توان در سایت مارکاکتاب خریداری کرد. در مارکاکتاب انواع کتاب‌های کمک‌درسی کنکور تجربی پوشش داده شده که شامل محصولات بهترین ناشرین حوزه آموزش در کشور است.

 

کتاب کنکور زبان؛ بهترین منابع تخصصی زبان انگلیسی در مارکاکتاب

شرکت در کنکور رشته زبان برای همه داوطلبین سه رشته اصلی نظری آزاد است و آن‌ها می‌توانند در کنار رشته اصلی خود در این کنکور نیز شرکت کنند. بسیاری از دانش‌آموزان علاقه دارند به‌طور تخصصی زبان انگلیسی را ادامه دهند و به‌عنوان یک رشته دانشگاهی به آن نگاه می‌کنند. این داوطلبان در کنار بعضی از درس‌های عمومی مانند ادبیات باید به‌طور تخصصی و جامع به مطالعه زبان انگلیسی بپردازند. در بانک کتاب کنکور مارکا بهترین منابع آموزشی زبان مانند زبان جامع مبتکران آماده ارائه به خریداران است. به این وسیله دانش‌آموز در کوتاه‌ترین زمان ممکن به کتاب موردنظر خود دسترسی خواهد داشت.

کتاب

 

کتاب‌های کنکور هنر؛ هر منبع که نیاز دارید را از مارکاکتاب بخواهید

کنکور زبان نیز مانند کنکور هنر آماده پذیرایی از همه دانش‌آموزان سه رشته ریاضی، تجربی و انسانی است. البته برای دانش‌آموزان دوره هنرستان، کنکور هنر مهم‌ترین راه ورود به دانشگاه خواهد بود. کنکور هنر در کنار برخی از درس‌های عمومی رشته ریاضی و تجربی، شامل 7 درس تخصصی نیز می‌شود. بنابراین بر خلاف تصور عموم، شرکت در آزمون هنر چندان ساده نیست و دانش‌آموز نیازمند کتاب کمک‌درسی مختلف است. فروشگاه مارکاکتاب برای داوطلبین آزمون کنکور هنر نیز همه منابع آموزشی معتبر را آماده کرده است تا مشکلی برای تهیه کتاب‌های کنکور هنر نداشه باشند.

 

خرید بهترین، متنوع‌ترین و معتبرترین کتاب‌های کنکور از بانک کتاب مارکا

در این مقاله شما را با یک فروشگاه و مرجع معتبر برای خرید کتاب کمک‌درسی و کتاب کنکور آشنا کردیم. مارکاکتاب به پشتوانه‌ی سال‌ها تجربه بهترین کتاب‌های آموزشی را از معتبرترین ناشرین کشور، در یک بانک جامع جمع‌آوری کرده تا به بهترین نحو به دست دانش‌آموزان برسد.

خانواده‌ها و داوطلبان کنکور می‌توانند بهترین و معتبرترین کتاب‌های کمک درسی و کنکور را از بانک کتاب مارکا خریداری کنند. مارکا کتاب بهترین منابع آموزشی درس‌های عمومی و تخصصی را با تخفیف‌های ویژه برای دانش آموزان به فروش می‌رساند.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 02166400400 تماس بگیرید و سوالات و نظرات خودتان را مطرح کنید. همکاران ما در مارکاکتاب آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.

لینک کوتاه مقاله:
مهندس مسعود کریمی
درباره من

اگر خودت شخصاً با جستجو و پشتکار محدودیت‌ها رو نادیده بگیری و در سخت‌ترین شرایط موفق بشی، انگیزه زیادی برای کمک به دیگران پیدا می‌کنی! من مسعود کریمی رتبه برتر کنکور و بنیانگذار دورخیز به همراه تیمم آماده کمک به تو هستیم 🧡

چرا مشاوره کنکور مفیده؟!

اگر بخوای رانندگی یاد بگیری کمک یه مربی خوب میتونه خیلی کارساز باشه! چون سریع‌ و اصولی و بدون خطر میتونی رانندگی رو ازش یاد بگیری. اگر بخوای رتبه برتر بشی هم حضور یه مشاور در کنارت میتونه همین اتفاقات رو رقم بزنه! سریع، اصولی و بدون خطر!

ما در آکادمی دورخیز راه پر پیچ و خم کنکور رو برات روشن و ساده میکنیم تا تلاش‌هات بی نتیجه نمونه! ما کارمون رو خوب بلدیم، چون 11 سال سابقه داریم و خودمون رتبه برتر کنکور بودیم! پس همین الان دکمه درخواست مشاوره رو بزن تا شروع کنیم.

درخواست مشاوره

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

پکیج‌های فنون موفقیت در کنکور

هر آنچه که باید درباره فنون موفقیت کنکور، تند خوانی، تقویت حافظه، تست زنی و … بدانید.

نظرات و سوالات شما درباره محتوای این مطلب
لطفا فقط نظرات و سوالات مربوط به این موضوع را این جا درج کنید.
مشاوران دورخیز به تمامی سوالات شما پاسخ میدهند.
با توجه به تعداد زیاد سوالات لطفا بعدا برای مشاهده جواب خود به سایت مراجعه کنید.
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
دنبال مشاوره و برنامه ریزی برای کنکور هستی ؟
برای اطلاع از هزینه‌ها و شرایط مشاوره و برنامه ریزی خصوصی این فرم را تکمیل کنید.
خیلی زود و کمتر از 24 ساعت با شما تماس میگیریم.
دنبال مشاوره و برنامه ریزی برای کنکور هستی ؟
خیلی زود و کمتر از 24 ساعت با شما تماس میگیریم.
برای اطلاع از هزینه‌ها و شرایط مشاوره و برنامه ریزی خصوصی این فرم را تکمیل کنید.
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .