یک دقیقه کلیپ ببینید تا با روش کاری ما سریع آشنا شوید! 🙂

ما به شما کمک می کنیم در رشته پزشکی، مهندسی یا هر رشته دیگری قبول شوید! فرم زیر را پر کنید تا مشاوره خصوصی ات را شروع کنیم 🙂

برای اینکه کنکوری موفقی شوید ابتدا باید 5 تفاوت مهم کنکور و امتحانات تشریحی را بدانید!

کنکور یک امتحان رقابتی سنگین است

رقابت در کنکور روی به دست آوردن بهترین رشته ها و دانشگاه ها است. یعنی برترین جایگاه های شغلی و درآمدی! بنابراین این رقابت سنگین و جدی است و روی زندگی شما خیلی تاثیرگذار است. رشته بهتر یعنی آینده و درآمد بهتر و احساس بهتر نسبت به زندگی.

مشاوره و برنامه ریزی کنکور دورخیز 17
مشاوره و برنامه ریزی کنکور دورخیز 19

امتحان کنکور یک امتحان تشریحی نیست

امتحان تستی چهارگزینه ای است. آمادگی برای امتحان تستی نیازمند استفاده از تجربیات افراد موفق در این زمینه است. چرا؟ چون اگر مجبور شوید برای بار دوم شانس خودتان را امتحان کنید باید یکسال دیگر منتظر بمانید! در واقع زمان انتظار برای امتحان مجدد به شکل وحشتناکی طولانی است. پس کنکور عرصه سعی و خطا و شانس و اقبال نیست.

برای موفقیت در کنکور باید حداقل چندین ماه تلاش کرد

این چند ماه تلاش برای بسیاری از بچه ها فراز و نشیب دارد. نوسان در ساعت مطالعه، تنبلی و اصطلاحاً شل و سفت کردن در بسیاری موارد باعث جدا شدن از برنامه و نگرفتن نتیجه مطلوب می شود. این موضوع به ما می گوید که دانش آموز به یک مراقبت و نظارت جدی در کنکور نیاز دارد.

مشاوره و برنامه ریزی کنکور دورخیز 21
مشاوره و برنامه ریزی کنکور دورخیز 23

سختی مسیر کنکور

با توجه به اهمیت زیاد کنکور و اینکه خیلی از افراد این کنکور را تا حد یک غول، بزرگ می کنند معمولاً ترس و تردید بچه ها در این مسیر زیاد می شود. این مساله باعث می شود که اغلب بچه ها احساس ناتوانی و ناامیدی از رسیدن به هدف پیدا کنند. بنابراین حتماً باید از لحاظ روحی و انگیزشی شارژ شوند. در یک امتحان تشریحی ساده چنین چیزی وجود ندارد.

حجم زیاد درس‌ها و فراموشی مطالب

میدانید که برای کنکور تعداد کتاب های زیادی باید مطالعه شود. این کتاب ها حجم زیادی هم دارند. وقتی بدون برنامه ریزی شروع به مطالعه درس ها کنید با گذر زمان احساس فراموشی و عدم تسلط می کنید. هر چند هفته که به مطالب قبلی برمیگردید تصور می کنید همه چیز تازه و جدید است! نداشتن برنامه یا برنامه غیراستاندارد، علت این فراموشی و عدم تسلط است.

مشاوره و برنامه ریزی کنکور دورخیز 25

جمع بندی این صحبت ها  این میشه که برای موفقیت و کسب رتبه خوب در کنکور باید سه چیز مهم داشته باشی

  • بهترین روش های مطالعه و تست زنی کنکوری
  • برنامه ریزی دقیق و حرفه‌ای برای تسلط روی درس‌ها
  • مشاوره و مراقبت مداوم و قدم به قدم تا روز کنکور

یک تیم 50 نفره از رتبه های برتر کنکور در سال های گذشته در این سه مورد به دانش آموزان کمک می کنند.

با ثبت نام در مشاوره خصوصی دورخیز فقط 3 قدم تا موفقیت در کنکور فاصله دارید. در یک تماس تلفنی این 3 قدم را توضیح می دهیم. کافیست فرم زیر را پر کنید.

تیم دورخیز برای موفقیت تو چکاری انجام می دهد ؟

خب در این قسمت قصد داریم توضیح بدیم که برای تبدیل کردن یه دانش آموز به رتبه برتر کنکور تیم مشاورین دورخیز چه کارهایی انجام میده.

آموزش مهارت های مطالعه

قدم اول آموزش مهارت های مطالعه است. ما تیمی از رتبه های برتر هستیم. باید یاد بگیری به سبک درست رتبه های برتر درس بخونی. اینو در دوره آموزش روش مطالعه کامل بهت یاد میدهیم. به این میگیم فوت کوزه گری کنکور! این دوره بصورت مجازی در 7 ساعت برگزار میشه. مطالب این دوره چکیده ۸ سال تجربه حدود 30 رتبه یک رقمی و دو رقمی و سه رقمی است.

مشاوره و برنامه ریزی کنکور دورخیز 27
مشاوره و برنامه ریزی کنکور دورخیز 29

برنامه ریزی شخصی و روزانه

قدم دوم شروع برنامه ریزی است. مشاور رتبه برتر رشته ات باهات تماس میگیره. مشاور مطابق شرایطت بهت یه برنامه درسی فوق العاده میده. این برنامه کاملاً استاندارده و باعث میشه مرتباً رشد کنی. با این برنامه از فراموشی و عدم تسلط خبری نیست!

دریافت گزارش مطالعه

قدم سوم به عهده خود شماست. باید برنامه روزانه ات رو اجرا کنی. گزارش دقیق کارهای روزانه رو باید داخل دفتر برنامه ریزی دورخیز بنویسی. این دفتر رو ما بهت میدیم. یه دفتر مخصوص که عملکردت رو بهتر میکنه. باید گزارش مطالعه ات رو هرشب به صورت مجازی برای مشاور ارسال کنی.

مشاوره و برنامه ریزی کنکور دورخیز 31
مشاوره و برنامه ریزی کنکور دورخیز 33

پیگیری و نظارت منظم روزانه

قدم چهارم رو مشاور بر میداره. مشاور هرشب که گزارشت رو دریافت کنه، با یه ویس (صوت) تحلیلش میکنه. این تحلیل کیفیت مطالعه ات رو افزایش میده و تو رو جدی و با انگیزه میکنه. قراره هر روز یه صوت خوب دریافت کنی. هدفمون اینه که تعداد تست و ساعت مطالعه شما دائماً رشد کنه. پیگیری و نظارت دلسوزانه و سختگیرانه توسط دورخیز رو کاملاً در اینجا حس خواهی کرد.

مشاوره و تماس تلفنی از طرف رتبه برتر

قدم پنجم مشاوره تلفنی است. مشاور رتبه برتر در طول هفته ۳ بار باهات تماس میگیره. توی این تماس ها امید و انگیزه ات زیاد تر میشه و راجع به برنامه و پیشرفت کردنت کاملاً راهنمایی میشی. تماس های انگیزشی میتونه روحیه تو رو کاملاً مثبت کنه. همچنین اگر سوالی داشته باشی میتونی از طریق تلگرام یا پیامک از مشاور بپرسی.

مشاوره و برنامه ریزی کنکور دورخیز 35
مشاوره و برنامه ریزی کنکور دورخیز 37

آموزش مهارت و هنر آزمون دادن

قدم ششم آموزش مهارت های آزمون است. قبل و بعد از آزمون باید دانش آموز از لحاظ علمی و روحی کاملاً توجیه بشه. مشاور در تماس های تلفنی با تحلیل آزمون این کار رو انجام میده. با آموزش تکنیک های آزمون کمک میکنیم دائماً در آزمون های آزمایشی پیشرفت داشته باشی.

در طول دوره مشاوره و خط پایان

قدم اول تا ششم مرتباً در طول سال تکرار میشه. به این ترتیب تو همیشه پرانرژی و با انگیزه هستی و به خوبی روی درس ها متمرکز میشی. بخاطر ارتباط و نظارت دائمی، از تنبلی و کم کاری هایت و جدا شدن از برنامه پیشگیری میکنیم. با پیشرفت مداوم در آزمون ها سرانجام نوبت کنکور می رسه. اینجاست که یک دانش آموز کاملاً آماده و با اعتماد بنفس میره سرجلسه کنکور و سربلند بیرون میاد.

اگر میخوای سر جلسه کنکور ۹۹ کاملاً آماده باشی، فرم زیر رو پر کن تا یه شروع طوفانی و یه پایان خوشحال کننده رو تجربه کنی. برنامه ریزی و مشاوره دورخیز یه راه کاملاً اطمینان بخش برای موفقیت شماست.

تیم مشاوران دورخیز

در اینجا میتونی تیم ما رو ببینی، همه مون رتبه برتر هستیم و با سخت کوشی و تلاش از شهرهای مختلف ایران تونستیم دانشجوی برترین رشته ها بشیم.

تجربه ما

9 ساله که ما در تیم دورخیز در زمینه مشاوره و برنامه ریزی فعالیت داریم. از این مدت ۴ سال بصورت تلفنی و غیرحضوری در خدمت دانش آموزان سراسر کشور بوده ایم. هر روز کوله بار خودمون رو پر و پر تر کردیم و حالا تجربیات حدود 50 رتبه برتر را می توانیم در اختیار شما بگذاریم.

قبولی ها و نظرات شاگردان قبلی

در سال های گذشته قبولی های زیادی در کنکور داشتیم. و به این موضوع افتخار میکنیم. کارنامه قبولی چندتا از قبولی های و نظرات دانش اموزان قبلی ما رو میتونید از قسمت قبولی ها و نظرات  وبسایت مشاهده کنید.

هزینه مشاوره خصوصی

تصور کن مشاوری نگرفتی و سال آینده بدون کنکور رفتی دانشگاه پیام نور و یه رشته بدون آینده ثبت نام کردی! در این صورت مجبوری ترمی حدوداً 2 میلیون تومان  هزینه پرداخت کنی یعنی برای لیسانس 16 میلیون تومان! خودمون میدونیم چنین هزینه ای دور ریختن پول است و آینده ای برای ما رقم نمی زند. الان میتونی با پرداخت مبلغی خیلی کمتر از اون یه رشته و دانشگاه آینده دار، فوق العاده و بدون هزینه قبول بشی. هزینه های دورخیز به نسبت کیفیت و تعداد، برای همه خانواده های ایرانی مناسب است. برای اطلاع از هزینه ها فرم پایین این صفحه را پر کنید تا ما از تیم مشاورین رتبه برتر با شما تماس بگیریم.

مشاوره و برنامه ریزی کنکور دورخیز 39

مشاوره قبل از ثبت نام مشاوره خصوصی

قبل از اینکه تصمیم مهمی برای آینده خود بگیرید توصیه می کنیم که تلفنی با ما مشورت کنید. شماره ها و راه های ارتباطی ما در این قسمت آورده شده است.

تلفن موسسه : 02128421071

برای شروع مشاوره با رتبه های برتر کنکور میتونی همین الان این فرم رو پر کنی تا در اسرع وقت باهات تماس بگیریم. در این تماس برای قبولی در رشته مورد علاقه ات و ثبت نام مشاوره خصوصی کمکت می کنیم.