اخبار

شماره موبایل برای ثبت نام کنکور سراسری 1402 مهم است!

روابط عمومی سازمان سنجش:
جمالی، معاون آماری سازمان سنجش:️ هر داوطلب در این سامانه دارای صفحه مخصوص به خود است. داوطلبان برای ثبت نام در این سامانه باید بر اساس یک شماره تلفن همراه منحصر به فرد، اطلاعات خود را ثبت کنند و ترجیح این است که ورود به سامانه با شماره تلفن همراه متعلق به خود داوطلب یا افراد درجه یک ایشان انجام شده و باید از هر شماره تلفن همراه فقط برای یک داوطلب استفاده شود؛
زیرا رمز عبور ۶ رقمی و اطلاعات هر مرحله ویرایش برای هر داوطلب به شماره همراه اعلام شده، ارسال می‌شود و باید تلفن فعال و منحصر به یک داوطلب باشد.

  • مرحله اول ثبت نام در سیستم جامع آزمون سراسری اطلاعات کلی داوطلب و بعد از آن اطلاعات هویتی داوطلب ثبت می‌شود و این اطلاعات با سیستم ثبت‌احوال تطبیق داده می‌شود.دراین سامانه، اطلاعات تماس و سکونت داوطلبان ثبت می‌شود که با توجه به این حوزه برگزاری آزمون‌ها بر اساس این آدرس تعیین می‌شود باید نهایت دقت در ثبت آن صورت گیرد.
  • در گام بعدی نیز اطلاعات گروه‌های آزمونی مورد نظر داوطلب باید ثبت شود و سپس سهمیه داوطلب درج خواهد شد و در گام پایانی اطلاعات سال‌های قبل داوطلبان به جهت رعایت مسائل قانونی باید تکمیل شود.
  •  ثبت نام نهایی پس از پرداخت هزینه آزمون صورت می‌گیرد و عدم پرداخت هزینه آزمون و دریافت نکردن کد ۱۶ رقمی به معنای کامل نشدن مراحل ثبت‌نام است.

🎙️ پورعباس، رییس سازمان سنجش:️ هر داوطلب در طی دو سال چنانچه در همۀ آزمون‌ها شرکت کند چهار نمره معتبر آزمون دارد که می‌تواند با هر کدام از آن نمره‌ها انتخاب رشته نماید و پذیرش تنها یک بار در مرداد ماه توسط سازمان سنجش آموزش کشور انجام می‌شود.

هیچ فرقی بین دو آزمون نیست و حداکثر نمره با انتخاب داوطلبان ‌برای آنان لحاظ می‌شود، درواقع نوبت دوم نوبت تکرار است و افرادی که به هر دلیلی تمایل نداشتند که نمره آزمون اول آنها ملاک قرار بگیرد می‌توانند در نوبت دوم شرکت کنند.

حذف عمومی ها، تاثیر 40 درصدی نهایی، حذف ضرایب و… . کنکور 1402 کنکور متفاوتی است! نحوه برگزاری کنکور 1402 را در مقاله زیر بخوانید.

مقاله مهم !نحوه برگزاری کنکور 1402 | بروزرسانی 24 مرداد 1401
لینک کوتاه مقاله:
مهندس مسعود کریمی
درباره من

اگر خودت شخصاً با جستجو و پشتکار محدودیت‌ها رو نادیده بگیری و در سخت‌ترین شرایط موفق بشی، انگیزه زیادی برای کمک به دیگران پیدا می‌کنی! من مسعود کریمی رتبه برتر کنکور و بنیانگذار دورخیز به همراه تیمم آماده کمک به تو هستیم 🧡

چرا مشاوره کنکور مفیده؟!

اگر بخوای رانندگی یاد بگیری کمک یه مربی خوب میتونه خیلی کارساز باشه! چون سریع‌ و اصولی و بدون خطر میتونی رانندگی رو ازش یاد بگیری. اگر بخوای رتبه برتر بشی هم حضور یه مشاور در کنارت میتونه همین اتفاقات رو رقم بزنه! سریع، اصولی و بدون خطر!

ما در آکادمی دورخیز راه پر پیچ و خم کنکور رو برات روشن و ساده میکنیم تا تلاش‌هات بی نتیجه نمونه! ما کارمون رو خوب بلدیم، چون 11 سال سابقه داریم و خودمون رتبه برتر کنکور بودیم! پس همین الان دکمه درخواست مشاوره رو بزن تا شروع کنیم.

درخواست مشاوره

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

پکیج‌های فنون موفقیت در کنکور

هر آنچه که باید درباره فنون موفقیت کنکور، تند خوانی، تقویت حافظه، تست زنی و … بدانید.

مطالب پیشنهادی
نظرات و سوالات شما درباره محتوای این مطلب
لطفا فقط نظرات و سوالات مربوط به این موضوع را این جا درج کنید.
مشاوران دورخیز به تمامی سوالات شما پاسخ میدهند.
با توجه به تعداد زیاد سوالات لطفا بعدا برای مشاهده جواب خود به سایت مراجعه کنید.
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها