ترمیم معدل کنکور 1401
قوانین کنکورمشاوره و برنامه ریزی

ترمیم معدل برای کنکور 1401 (زمان، شرایط و هزینه)

در این مقاله به بررسی موضوع ترمیم معدل کنکور 1401 ، شرایط و مهلت ثبت نام آن می پردازیم. افرادی که مشمول تاثیر معدل در کنکور هستند بهتر است با دقت این مقاله را دنبال کنند. این یک فرصت برای جبران نمرات پایین امتحانات نهایی است. این مقاله با آخرین اخبار به روز رسانی خواهد شد.

 

ترمیم معدل امتحانات نهایی چیست؟

قانون ترمیم معدل امتحانات نهایی در سال 94 تصویب شد. هدف از تصویب این قانون چنین است: یک فرصت مجدد برای شرکت در امتحانات نهایی برای بهبود نمرات داوطلبان مشمول تاثیر معدل در کنکور سراسری.

تاثیر معدل در سال های اخیر به صورت مثبت بوده است. در کنکور 1401 نیز حداکثر 40 درصد مثبت خواهد بود. این بدان معناست که داشتن معدل بالا در پذیرش داوطلبان در کنکور سراسری تاثیر مثبت دارد ؛ ولی کسانی که معدل پایینی دارند ، سوابق تحصیلی آن‌ها در پذیرششان تاثیری ندارد و نباید نگران باشند.

ترمیم معدل فقط برای کنکور سراسری کاربرد دارد. نمراتی را که در امتحانات جدید جبران می‌کنید در کارنامه کتبی دیپلم شما اصلاح نمی شوند. نمرات جدید از طرف آموزش و پرورش به طور مستقیم برای سازمان سنجش ارسال می شود.

ترمیم معدل امتحانات نهایی

 

شرایط شرکت در امتحانات ترمیم معدل

فارغ التحصیلان دوره متوسطه (از سال 84 به بعد) و دارندگان مدرک پیش دانشگاهی (از سال 91 به بعد) می توانند با شرکت مجدد در امتحانات نهایی ، نمره های خود را ارتقا دهند. با ترمیم معدل امتحانات نهایی هیچ ضرری نخواهید کرد. در صورتی که در این امتحانات ، نمره بالاتری را کسب نکنید (یعنی اگر نمره شما از بار اول هم کمتر بشود) همان نمره قبلی را که بالاتر هست ، برای شما در نظر می گیرند.

مقاله مهم !نحوه برگزاری کنکور 1401 (به روزرسانی 25 بهمن)

 

چه کسانی از ترمیم معدل محروم هستند؟

فارغ التحصیلان دوره متوسطه قبل از سال 84 ، فارغ التحصیلان پیش دانشگاهی قبل از 91 ، فارغ التحصیلان شاخه فنی حرفه ای و کاردانش ، فارغ التحصیلان رشته‌های غیر نظری (دانش سرا های تربیت معلم) ، فارغ التحصیلان نظام ترمی واحدی نظام قدیم آموزش متوسطه و دیپلمه های تطبیقی مدارس غیر ایرانی خارج از کشور مشمول طرح تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور نیستند. بنابراین نیازی هم ترمیم معدل امتحانات نهایی ندارند.

برای شرکت در ترمیم معدل امتحانات نهایی باید فارغ التحصیل شده باشید. بنابراین در صورتی که در چند درس هنوز قبول نشده و کاملا فارغ التحصیل نشده باشید ، نمی توانید در امتحانات جدید شرکت کنید.

تمام داوطلبان با نمره کمتر از 20 می توانند در ترمیم معدل امتحانات نهایی شرکت کنند ؛ خواه نمره آن‌ها 19.75 باشد یا 10. بنابراین فرصت بهبود نمرات امتحانات نهایی به همه افراد داده می شود.

زمان برگزاری امتحانات ترمیم معدل

ثبت نام ترمیم معدل امتحانات نهایی معمولا یک ماه قبل از شروع امتحانات نهایی آغاز می شود. این امتحانات نیز در هر سه نوبت خرداد ، شهریور و دی برگزار می شود.

هر داوطلب فقط یک بار می تواند در ترمیم معدل امتحانات نهایی شرکت کند. یعنی باید در یک دوره مثلا دی یا خرداد یا شهریور تمام دروسی که می خواهد را امتحان دهد و نمی تواند چند تا درس را در خرداد ماه و چند تا درس دیگر را در شهریور ماه امتحان دهد.

محدودیتی در انتخاب تعداد دروس در نوبتی که شرکت می کند وجود ندارد و شما می توانید حتی تمام دروسی را که امتحان نهایی داشته اند ، مجدد امتحان دهید.

مقاله مهم !از کی برای کنکور 1403 شروع کنیم؟ برای کنکور 1403 از کجا شروع کنیم؟ 🏃

 

هزینه و محل ثبت نام امتحانات ترمیم معدل

هزینه ثبت نام ترمیم معدل شامل یک هزینه ثابت 50 هزار تومانی و 20 هزار تومان برای هر درس است. محل ثبت نام آن ، مدارس دولتی بزرگسالان است. در مناطقی که واحد آموزشی بزرگسالان دولتی وجود ندارد ، ثبت نام داوطلبان ترمیم معدل کنکور 1401 در یکی از واحدهای آموزشی روزانه که اداره آموزش و پرورش محل تعیین می کند ، انجام خواهد شد.

داوطلبان باید ثبت نام خود را در منطقه ای انجام دهند که امتحانات نهایی آنها در آن منطقه برگزار شده است. برای مثال اگر در منطقه یک فارغ التحصیل شده اید و امتحانات نهایی را گذرانده اید برای ترمیم معدل نیز باید مجددا در یک از شهرهایی که منطقه یک است امتحان دهید.

ترمیم معدل کنکور 1401

 

ترمیم معدل کنکور 1401

با تغییر نظام آموزشی تحصیلی ، قرار بر این شد که در کنکورهای سال های 98 و 99 برای داوطلبان نظام قدیم و جدید جداگانه و بر اساس دروس خودشان سوال طرح شود. امتحانات ترمیم معدل نیز به همین شکل و به صورت جداگانه برگزار شد. برای ترمیم معدل کنکور 1401 همانند 1400 تنها یک سری سوال و بر اساس دروس نظام جدید طرح خواهد شد. بنابراین ترمیم معدل امتحانات نهایی تنها بر اساس کتاب های نظام جدید خواهد بود ؛ یعنی دیگر امتحانات نظام قدیم به صورت جداگانه برگزار نخواهد شد.

مقاله مهم !برنامه ریزی برای کنکور 1403 و امتحانات نهایی

 

آیا در امتحانات ترمیم معدل شرکت کنیم؟

یکی از طرح هایی که برای ساماندهی کنکور در نظر گرفته اند ، طرح تاثیر 60 درصدی معدل سال آخر در کنکور است که هنوز اجرایی شدن آن مشخص نیست و صرفا در حد یک خبر است و برای کنکور 1401 اجرا نمی شود.

 

آخرین تصمیم در مورد تاثیر معدل در کنکور 1401، 40 درصد تاثیر مثبت است. بنابراین همچنان نتیجه کنکور در پذیرش دانشگاه تعیین کننده است و معدل بالا فقط نقش کمکی دارد. درست است که منعی برای شرکت در امتحانات ترمیم معدل وجود ندارد ولی در صورتی که نمراتتان بالاست احتیاجی به آن ندارید. بهتر است همان وقت را صرف مطالعه و تست زنی برای کنکور کنید و طبق برنامه پیش برید. چون برای کنکور 1401 هنوز تاثیر مستقیم معدل در کنکور وجود ندارد. پس جای نگرانیی و استرس برای شما با وجود معدل پایین نیست.

 

در حال حاضر 85 درصد ظرفیت دانشگاه ها صرفا بر اساس معدل پذیرش می شود ؛ پس برای قبولی در این رشته ها معدل حرف اول را میزند. اگر می خواهید در این رشته ها قبول شوید ، بهتر است در امتحانات ترمیم معدل شرکت کنید و تا حد ممکن نمرات خود را بالا ببرید.

مقاله مهم !تاثیر معدل در کنکور 1401 ( به روزرسانی 9 بهمن)
برچسب ها :
لینک کوتاه مقاله:
مهندس مسعود کریمی
درباره من

اگر خودت شخصاً با جستجو و پشتکار محدودیت‌ها رو نادیده بگیری و در سخت‌ترین شرایط موفق بشی، انگیزه زیادی برای کمک به دیگران پیدا می‌کنی! من مسعود کریمی رتبه برتر کنکور و بنیانگذار دورخیز به همراه تیمم آماده کمک به تو هستیم 🧡

چرا مشاوره کنکور مفیده؟!

اگر بخوای رانندگی یاد بگیری کمک یه مربی خوب میتونه خیلی کارساز باشه! چون سریع‌ و اصولی و بدون خطر میتونی رانندگی رو ازش یاد بگیری. اگر بخوای رتبه برتر بشی هم حضور یه مشاور در کنارت میتونه همین اتفاقات رو رقم بزنه! سریع، اصولی و بدون خطر!

ما در آکادمی دورخیز راه پر پیچ و خم کنکور رو برات روشن و ساده میکنیم تا تلاش‌هات بی نتیجه نمونه! ما کارمون رو خوب بلدیم، چون 11 سال سابقه داریم و خودمون رتبه برتر کنکور بودیم! پس همین الان دکمه درخواست مشاوره رو بزن تا شروع کنیم.

درخواست مشاوره

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

پکیج‌های فنون موفقیت در کنکور

هر آنچه که باید درباره فنون موفقیت کنکور، تند خوانی، تقویت حافظه، تست زنی و … بدانید.

مطالب پیشنهادی
نظرات و سوالات شما درباره محتوای این مطلب
لطفا فقط نظرات و سوالات مربوط به این موضوع را این جا درج کنید.
مشاوران دورخیز به تمامی سوالات شما پاسخ میدهند.
با توجه به تعداد زیاد سوالات لطفا بعدا برای مشاهده جواب خود به سایت مراجعه کنید.
اشتراک در
اطلاع از
guest
78 نظرات
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آراد
آراد
1 ماه قبل

سلام من برای ترمیم معدل دی ثبت نام کردم و دو تا رو شرکت کردم اما بقیه امتحانا رو نتونستم برم شرکت کنم چون یه مشکلی برام پیش اومد ایا میشه بقیه رو خرداد ماه شرکت کنم؟؟ یا دیگه فرصتم تموم شده؟ چون گفتن فقط میشه یباز ترمیم معدل شرکت کرد

پشتیبانی سایت
پشتیبانی سایت
پاسخ به  آراد
26 روز قبل

سلام
به نقل از خبرگزاری صدا و سیما؛ محسن زارعی رئیس مرکز سنجش آموزش و پرورش در گفتگوی تلویزیونی برنامه فرامتن شبکه افق : داوطلبان فقط یک بار می‌توانند برای ترمیم معدل خود اقدام کنند مثلا دو درس را در خرداد، سه درس در شهریور، و بقیه را در دی امتحان دهند یا اینکه در یک نوبت تمام دروس را امتحان دهد تا نمرات در سوابق تحصیلی داوطلب اعمال و به سازمان سنجش آموزش کشور ارسال شود.

نگار
نگار
1 ماه قبل

سلام ایا میشه دی ۱۴۰۱ کنکور داد و خرداد ۱۴۰۲ ترمیم شرکت کرد ؟؟ این ترمیم معدل رو کنکور دی تاثیر میزاره؟

پشتیبانی سایت
پشتیبانی سایت
پاسخ به  نگار
26 روز قبل

سلام
برای ترمیم معدل می‌توانید خرداد، شهریور و دی شرکت کنید. اگر می‌خواهید برای سال ۱۴۰۲ کنکور دهید، باید شهریور ۱۴۰۱ یا دی‌ماه ۱۴۰۱ یا خرداد ۱۴۰۲ ترمیم معدل کنید.

آرزو حسنی
آرزو حسنی
3 ماه قبل

سلام
امتحان ترمیم معدل رشته تجربی دی ماه رو ثبت نام کردم.سوالات کشوری هستن؟
و اینکه سوالاتی که واسه ترمیم معدل به من میدن با سوالات اونایی که امتحان درس تجدیدی دی ماهشون رو میدن فرق داره یا یکیه؟

پشتیبانی دورخیز
پشتیبانی دورخیز
پاسخ به  آرزو حسنی
3 ماه قبل

سلام. بله سوالات کشوری هستند. و سوالات یکسان هستش.

رها
رها
3 ماه قبل

سلام یه سوال من برای ترمیم معدل دی ماه ثبت نام کردم ایا سوالات هر استان با هم فرق داره؟؟ یا نه؟

پشتیبانی دورخیز
پشتیبانی دورخیز
پاسخ به  رها
3 ماه قبل

سلام وقت بخیر، نه سوالات امتحانات نهایی به صورت هماهنگ در سطح کشور برگزار میشه.

amir
amir
4 ماه قبل

سلام من الان كارمند اداره و فارغ التحصيل دوره روزانه رشته بهداشت حرفه اي هستم و دانش آموز سالي واحدي سال 83 بودم قصد دارم دوباره كنكور بدم ايا اولا امكان شركت در كنكور هست يا نه ثانيا ايا نمرات كتبي نهاييبراي دروس عمومي چجوري تاثير گذار خاهد بود
آيا من هم در ترميم معدل شركت كنم يا لازم نيست

پشتیبانی دورخیز
پشتیبانی دورخیز
پاسخ به  amir
4 ماه قبل

سلام. فارغ التحصیلان نظام ترمی واحدی مشمول طرح تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور نیستند. بنابراین نیازی هم ترمیم معدل امتحانات نهایی ندارید. و بله امکان شرکت در کنکور برای شما وجود داره.

زهرا موسوی
زهرا موسوی
7 ماه قبل

سلام من دیپلمم از کرج ناحیه دو گرفتم اما الان کرمانشاه زندگی میکنم هر دو شهر جز منطقه دو حساب میشن ایا میتونم در کرمانشاه امتحان بدم؟

حسین
حسین
7 ماه قبل

سلام و خسته نباشید من میخوام برای رشته انسانی ترمیم معدل کنم،دی ماه، چاپ کدوم سالو باید مطالعه کنم؟

شادی
شادی
7 ماه قبل

سلام من پیام ها رو خوندم بچه ها پرسیدن تا چند بار میشه ترمیم معدل انجام داد ، به یسریا گفتین تا 10 بار به یسریا هم گفتید یک بار، اخر من نفهمیدم اخرش تا چند بار میشه اخه تو توضیحات خود سازمان سنجش هم نوشته فقط یک بار میشه

فاطمه
فاطمه
7 ماه قبل

سلام خسته نباشید.ببخشید الان طبق آخرین خبرها چند بار میتونیم برای هر درس امتحان بدیم؟واینکه کسایی که میخوان کنکور دی رو شرکت کنن،اگه در امتحانات ماه دی ترمیم معدل کنن تا کنکور دی نمره های جدید به سازمان سنجش داده میشود؟؟؟و میشه مثلا دوتا درس رو شهریور ترمیم کرد بقیه رو دی؟ ممنون میشم پاسخ بدین

ققنوس
ققنوس
7 ماه قبل

سلام. من بخش نامه ای دیدم که طبق بند ۸ اون: ما نظام قدیمی ها، میتونیم در امتحانات ترمیم معدل معادل دروس قدیممون شرکت کنیم. حالا سوالی دارم لطف کنین راهنماییم کنید اگه مقدوره: من تا حالا امتحانات نظام جدید رو شرکت نکردم، اما قبلا یک بار در برخی دروس ترمیم کرده بودم با امتحانات نظام قبلی. حالا امکانش هست بتونم ثبت نام کنم برای ترمیم با کتابای جدید؟

ققنوس
ققنوس
پاسخ به  مشاور دورخیز
6 ماه قبل

ممنونم که جواب دادید. مطمنید؟ آخه پایین تر گفتید یک بار میشه، و من قبلا یک بار ترمیم را انجام دادم:(
این میشه دومین بار. ولی با کتاب های جدید. آیا میتوانم همچنان؟

Metalogy
Metalogy
7 ماه قبل

سلام سازمان سنجش. گفته که همراه دروس عمومی از سوابق تحصیلی می‌باشد یعنی نیاز نیست دروس تخصصی رو ترمیم کنیم

مریم السادات موسوی
مریم السادات موسوی
7 ماه قبل

سلام وقت بخیر
برای هزینه ای که قراره پرداخت بشه یعنی هردرس فقط ۷۰ هزارتومن یااینکه واحددرس در۵۰هزارضرب میشه؟

آخرین ویرایش 7 ماه قبل توسط مریم السادات موسوی
علی
علی
8 ماه قبل

با سلام و عرض ادب.
وقت بخیر،
ببخشید یه سوال، از چه طریقی باید پیگیری کرد که کِی و کجا باید ثبت‌نام کنیم؟
سایت مخصوصی هست برای ثبت‌نام.
مراجعه حضوری به کجا؟
ممنونم

hamid
hamid
9 ماه قبل

سلام من امتحان های نهایی هشت درسو مردود شدم هزینه ترمیم معدل این هشت درست چقد میشه؟

مهندس مسعود کریمی
مهندس مسعود کریمی
پاسخ به  hamid
9 ماه قبل

سلام. در متن مقاله نوشته شده. اطلاع دقیق از هزینه با مراجعه به مدرسه.

شیما
شیما
9 ماه قبل

سلام من اخرهفته کنکور دارم..رشتم فنی بوده و الان تو کنکور تجربی شرکت میکنم..میخواستم بدونم اگر احیانا بخوام برای 1402 هم بمونم،برای معدل و تاثیرش باید چیکار بکنم؟ترمیم یا چی؟میشه توضیح بدید خیلی نگرانم ..و اینکه اصلا ممکنه این مصوبه طوری بشه که منه دیپلمه فنی نتونم تو کنکور تجربی شرکت کنم؟

س
س
9 ماه قبل

سلام من دیپلم تجربی ۸۳ هستم ایا برای منم شامل میشه میخام کنکور ۱۴۰۲ شرکا کنم

Dalita
Dalita
9 ماه قبل

سلام من رشتم انسانی و نظام قدیم هستم میخوام کنکور تجربی بدم بخوام ترمیم معدل بدم باس چیکار کنم درسهای تجربی دوازدهم رو باید بردارم امتحان بدم ؟یا همون درساهای خودموترمیم بدم

مهندس مسعود کریمی
مهندس مسعود کریمی
پاسخ به  Dalita
9 ماه قبل

سلام. در درس های دوازدهم تجربی ترمیم کنید

مهدیس
مهدیس
9 ماه قبل

سلام وقت بخیر
فقط یک بار میشه در امتحان ترمیم معدل برای هردرس شرکت کرد؟یعنی مثلا نمیشه برای درس ریاضی دوبار شرکت کرد؟

مهندس مسعود کریمی
مهندس مسعود کریمی
پاسخ به  مهدیس
9 ماه قبل

سلام. طبق خبر 17 خرداد تا 10 بار ممکن است

مریم
مریم
9 ماه قبل

سلام ببخشید من امسال میخام ترمیم معدل کنم هزینش همه جا یکسانه؟از دوست من برای هر درس ۳۰۰تومن گرفتن

علی محمدی
علی محمدی
10 ماه قبل

سلام؛ ببخشید یه سوالی داشتم. اگه خرداد ماه امتحانات نهایی رو شرکت کنیم و در چند درس نتونیم نمره بالای هفت بگیریم و بعد از اون شهریور رو هم شرکت کنیم و دیپلم بگیریم اون موقع این امکان هست که در طرح ترمیم معدل دی یا خرداد سال بعد شرکت کنیم؟ مرسی بابت وقتی که میزارین.

Mahdi
Mahdi
10 ماه قبل

سلام.کسی که دیپلم ریاضی داره و میخواد تجربی کنکور بده خوب امتحان نهایی زیست نداده. اینجا تکلیف سوابق تحصیلی چی میشه. آیا ۱۰۰ درصد تراز زیست روی کنکور حساب میشه یا طرف بدلیل نمره نهایی نداشتن ضرر میکنه؟

فاطمه
فاطمه
11 ماه قبل

سلام .من دیپلم تجربی نظام قدیم سال ۹۲ هستم میخام کنکور ۱۴۰۳ تجربی شرکت کنم الان با تاثیر ۶۰ درصد قطعی معدل ماباید ترمیم معدل رو با دروس دوازدهم نظام جدید امتحان بدیم ؟

مهران
مهران
11 ماه قبل

سلام من میخوام در شهریور معدل خودمو ترمیم بدم و فقط دو تا درس رو گذاشتم تبصره
شنیدم تو مصاحبه مهمه معدل کتبی به نظر شما شهرویور بدم فرقی براشون داره یا خرداد ؟

مهندس مسعود کریمی
مهندس مسعود کریمی
پاسخ به  مهران
11 ماه قبل

سلام. اگر با معدل بالاتر در مصاحبه حضور پیدا کنید بهتره

نیما
نیما
11 ماه قبل

سلام امتحانات ترمیم معدل خرداد با امتحانات نهایی خرداد متفاوت هست ؟

مهندس مسعود کریمی
مهندس مسعود کریمی
پاسخ به  نیما
11 ماه قبل

سلام. خیر یکسان هستند

HOPE
HOPE
1 سال قبل

فارغ التحصیل سال ۹۳ برای ترمیم معدل سال ۱۴۰۲ فقط دروس دوازدهم رو برای ترمیم معدل باید امتحان بده؟

masi
masi
1 سال قبل

سلام دیپلمه های نظام قدیم که سال92فارغ التحصیل شدند هم میتونن در ترمیم معدل شرکت کنن؟واگه بشه ایا باید فقط دروس دوازدهم امتحان داده بشه؟

mona
mona
1 سال قبل

سلام من می خوام ترمیم معدل شرکت کنم برای کنکور ۱۴۰۲ این نمرات ترمیم معدل لحاظ میشه یا نمراتی که در مدرسه کسب کردم

مهندس مسعود کریمی
مهندس مسعود کریمی
پاسخ به  mona
1 سال قبل

سلام. ترمیم معدل برای کنکور لحاظ میشه

kabin
kabin
پاسخ به  مهندس مسعود کریمی
1 سال قبل

سلام ببخشید میشه بگید تا چه تاریخی مهلت تبتنام برای ترمیم معدل دی میباشد؟

Donix
Donix
1 سال قبل

فقط یکسال از اون معدل ترمیمی میشه لستفاده کرد یا سالهای بعد هم میتونیم استفاده کنیم؟

محمد
محمد
1 سال قبل

سلام‌ اگر‌ کسی‌ چند‌ بار‌ کنکور‌ داده‌ وقبول‌ نشده‌ با‌ رتبه‌ های‌ خراب‌ الان‌ دوباره‌ کنکور‌ بده‌ و‌ سوابق‌ تحصیلی‌ داغون‌ داره‌ سازمان‌ سنجش‌ گیر‌ میده؟‌ اگر‌ نخواهیم‌ سازمان‌ سنجش‌ گیر‌ بده‌ ترمیم‌ معدل‌ شرکت‌ کنیم‌ خوبه‌
دیپلم‌ تجربی‌ نظام‌ جدید‌ سال‌ ۹۸‌ گرفتم

مهدی
مهدی
1 سال قبل

شما فرمودید نظام قدیما میتونن دوازدهم نظام جدید امتحان بدن
تا چه حد از صحت این حرفتون اطمینان دارید؟!
من پرسیدم گفتن فعلا نظام قدیما نمی تونن ترمیم کنن حتی دوازدهم جدید بدن !
من سال ۹۴ دیپلم گرفتم و شدیداً نیاز دارم ترمیم کنم
لطفاً یه بار دقیق بپرسین اطلاع رسانی درست انجام بدین

علی
علی
1 سال قبل

سلام بنده نظام قدیم تجربی هستم خواستم برای ترمیم معدل سال سوم دبیرستان شرکت کنم منابع امتحانی بنده همون سوالات نظام قدیمه و یا جدید و اگر نظام جدیده باید سال دوازدهم رو بخونم؟ خواهشا بگید منابع امتحانات نهایی سال سوم دبیرستان تجربی کدوم پایه تحصیلیه واقعا گیجم نمیدونم چیو باید بخونم. با تشکر

بی نام
بی نام
1 سال قبل

سلام ببخشید من با اینکه دیپلم نظام قدیم هستم
می تونم با امتحان دادن دروس نظام جدید در ترمیم معدل شرکت کنم؟

میلاد
میلاد
1 سال قبل

معدل توترمیم تغییر نمیکه

مهندس مسعود کریمی
مهندس مسعود کریمی
پاسخ به  میلاد
1 سال قبل

سلام. خیر

رضا
رضا
1 سال قبل

سلام
خسته نباشید
من فارغ التحصیل نظام قدیم در رشته تجربی هستم
سال اخذ دیپلم۹۳-۹۲
سال اخذ مدرک پیش دانشگاهی۹۴-۹۳
آیا امکان ترمیم معدل برای من در کنکور سال۱۴۰۱ وجود داره؟؟؟ یا ما از این امکان محرومیم
اگه امکانش وجود داره امتحانات کدوم سال تحصیلی رو میدیم؟؟؟

محمد
محمد
1 سال قبل

مدرسه بزرگسالان؟با دبیرستان فرق داره؟

مهندس مسعود کریمی
مهندس مسعود کریمی
پاسخ به  محمد
1 سال قبل

بله معمولا جدا هستند

زهرا
زهرا
پاسخ به  محمد
1 سال قبل

سلام .برای ترمیم معدل نظام قدیم , دروس دوازدهم فقط باید امتحان داده بشه؟

مهندس مسعود کریمی
مهندس مسعود کریمی
پاسخ به  زهرا
1 سال قبل

سلام. بله

اکبری
اکبری
پاسخ به  زهرا
1 سال قبل

سلام. من فارغ التحصیل رشته ریاضی نظام قدیم هستم. سال 93.الان میتونم ترمیم معدل تجربی شرکت کنم ؟کنکوری1401 هستم. نمراتم پایینه. چون میگن اونایی که نمراتشون پایینه اگر رتبه ی خوبی بیارن سنجش دوباره ازشون کنکور میگیره. لطفا جواب بدین.

نارین
نارین
پاسخ به  محمد
9 ماه قبل

سلام میخاستم بدونم نمیشه پنج درس رو تو شهریور پنج تا خردا و چندتا دی برداشت و فقط هرسال تو یکی از این نوبت ها میشه ترمیم معدل کرد؟