برنامه-ریزی-برای-کنکور-1401

برنامه ریزی برای کنکور 1401 با 5 اصل🎯 +دانلود برنامه حرفه‌ای

برنامه ریزی برای کنکور 1401

برنامه ریزی برای کنکور 1401 قطعا مهم ترین پیش نیاز موفقیت در آزمون سراسری است. خصوصاً در شرایطی که بیشتر داوطلبین کنکور از طراحی یک برنامه ریزی استاندارد غافل یا ناتوان هستند. در این مقاله شما یاد می گیرید که:

 • 5 اصل بنیادی برای برنامه ریزی کنکور 1401 چیست؟
 • یک برنامه ریزی کنکور درست و اصولی، چه ویژگی هایی دارد؟
 • چگونه برای یک روز، یک هفته و بلند مدت برنامه ریزی کنیم؟

برای این که بهتر درک کنید نمونه های رایگان از برنامه ریزی کنکور 1401 ارائه شده است. جدول های برنامه ریزی pdf روزانه ، هفتگی ، ماهانه و جمع بندی که توسط تیم مشاوران دورخیز تهیه شده اند را خواهید دید و می توانید از آنها الگو برداری کنید. همچنین ویژگی های اخنصاصی برنامه ریزی کنکور تجربی و برنامه ریزی کنکور ریاضی را هم بررسی می کنیم.

این مقاله کامل ترین مرجع برنامه ریزی کنکور برای شماست، چون تجربه 10 ساله دورخیز پشت آن است! توصیه می کنیم با دقت و کلمه به کلمه این مقاله را بخوانید و تحلیل کنید. نمونه هدف گذاری و برنامه ریزی های هفتگی و ماهانه را خوب بررسی کنید تا بتوانید برنامه استاندارد را از برنامه  غیر اصولی تشخیص دهید. با دورخیز همراه باشید تا دیدگاه شما را نسبت به برنامه ریزی زیر و رو کنیم.🙂

برای مطالعه مقاله مشاوره کنکور 1401 روی متن آن کلیک کنید.

 

5 اصل بنیادی در برنامه ریزی برای کنکور 1401

برنامه ریزی کنکور مهم ترین چیزی است که هر داوطلب برای شروع مسیر باید داشته باشد. بدون داشتن یک برنامه ریزی درسی بلند مدت، ماهانه، برنامه ریزی هفتگی و برنامه ریزی روزانه، حتی اگر چندین سال هم وقت داشته باشید به هدفتان نمی رسید. داشتن تعهد به برنامه ریزی درسی خود و انجام درست و به موقع آن تضمین کننده یک نتیجه خوب برای شماست. برنامه ریزی برای کنکور این امکان را به شما می دهد که با همان وقت و امکاناتی که دارید بهترین نتیجه را بگیرید.

در ظاهر ، همه داوطلبان یک کاری انجام می دهند و آن ، مطالعه کردن است. اما چگونه می شود که داوطلبی همه دروس را بالای ۷۰ درصد می زند ولی داوطلب دیگر درصد های منفی کسب می کند؟ اگر از قبولی های سال های گذشته بپرسید به مهم ترین عاملی که اشاره می کنند ، داشتن برنامه ریزی درسی درست و اصولی است. سایر عوامل از جمله : روش های مطالعه ، منابع ، آزمون ها و … بعد از آن بررسی می‌شوند.

باید ابتدا تصویری از روزها و ماههای آینده به دست بیاورید و زمان انجام هر کار مشخص باشد. داشتن برنامه ریزی روزانه به شما آرامش ذهنی و اعتماد به نفس می دهد. دیگر نگران کارهای باقیمانده نخواهید بود بود و خیالتان راحت است که در زمان خودشان انجام می شوند. از طرفی به تدریج پیشرفت خود و برنامه‌های انجام شده را می بینید و به این باور می رسید که هدفتان دست یافتنی است. سنگ بزرگ نشانه نزدن است.

واضح است که با یک برنامه ریزی غیر اصولی و بدون فکر ، نتیجه ای حاصل نمی شود. در این شرایط نمی توان گفت برنامه ریزی جواب نداده و یک کار بی فایده است. ابتدا باید ویژگی های یک برنامه ریزی درسی اصولی را بدانید.

برای اینکه در کنکور موفق عمل کنید و رتبه برتر شوید، برنامه ریزی کنکور 1401 را با 5 اصل بنیادی و مهم زیر باید انجام دهید.

 

 

student2
وقت برای کنکوری‌ها مثل طلا با ارزش است!

برنامه‌ریزی مهم‌ترین نیاز یک کنکوری برای رسیدن به رتبه و دانشگاه درجه یکه. بدون برنامه‌ریزی موفقیت تو در کنکور غیر ممکنه. ما در این مسیر با روش برنامه‌ریزی رتبه برترها به کمکت میایم و بهترین برنامه‌ریزی رو واست انجام میدیم. برای اطلاع از هزینه‌ها و نحوه ثبت‌نام، کافیه روی دکمه زیر کلیک کنی و فرم رو تکمیل کنی تا برای شروع کار باهات تماس بگیریم!

شروع برنامه ریزی کنکور

با پر کردن این فرم ظرف 24 ساعت با شما تماس میگیریم و برای ثبت نام راهنماییتان میکنیم!

 

 

اصل 1: شخصی و قابل اجرا

برنامه ریزی درسی ، در درجه اول باید شخصی، منطقی و قابل اجرا باشد. بیشتر از توان خودتان برنامه ریزی نکنید. اگر مشاور هم برای شما برنامه ریزی می کند باید شرایط شخصی شما در نظر گرفته شود یا برنامه ریزی کنکور انعطاف کافی را داشته باشد. اینکه برنامه ریزی درسی غیر منطقی و به دور از واقعیت تهیه شود که باعث شود فقط بخشی از آن انجام شود ؛ فایده ندارد. در این صورت در پایان روز یا هفته با دیدن حجم مطالبی که طبق برنامه خوانده نشده اند ، به تدریج اعتماد به نفستان پایین می آید و ناامید می شوید.

 

اصل 2: رعایت پیش نیازها

گاهی اگر فصل x را یاد نگیرید یادگیری فصل y غیرممکن است یا خوب انجام نمی شود. در این صورت می گوییم فصل x پیش نیاز فصل y است. در تمامی دروس باید این مسئله بررسی شود. یک برنامه ریزی کنکور خوب برای کنکور 1401 باید با رعایت پیش‌نیاز طراحی شود. در غیر این صورت در فهم مطالب درسی نقص و اشکال پیش می آید.

در درس های مختلف باید بخوبی مباحث و فصل ها را بشناسید، تا بتوانید اصل رعایت پیش‌نیاز را در برنامه خود رعایت کنید!

 

اصل 3: رعایت تنوع و تعادل درسی

مطالعه برای کنکور را با مطالعه یک رمان یا روزنامه اشتباه نگیرید. شما باید مطالب چندین درس مختلف را یاد بگیرید و در یک آزمون ۴ ساعته به سرعت بازیابی کنید. در برنامه ریزی کنکور همه دروس دارای اهمیت اند. هیچ درسی حذف نمی شود. بنابراین هیچ وقت در طول روز ، تمام وقت خود را روی یک درس نگذارید. همه دروس را باید موازی با هم جلو ببرید. در برنامه ریزی کنکور 1401 در یک روز آزاد (بدون کلاس و مدرسه) باید به طور معمول ۵ یا ۶ درس را در برنامه درسی خود قرار دهید.

تا اینجا اصل تنوع را بیان کردیم. حالا باید تعادل را هم بررسی کنیم. به طور کلی ضریب دروس اختصاصی 3 برابر دروس عمومی است. بر همین اساس حدوداً زمان دروس اختصاصی 3 برابر دروس عمومی می باشد. با توجه به طولانی تر بودن جلسات مطالعه درس های اختصاصی در برنامه ریزی کنکور، برای یک روز آزاد حدوداً ۳ یا ۴ درس اختصاصی و ۲ درس عمومی باید در برنامه جا داده شود. همچنین در یک برنامه ایده آل باید طبق هدف دانش آموز، دروسی را به صورت روزانه مطالعه کرد. مثلاً در برنامه ریزی کنکور تجربی باید دروس زیست شناسی و شیمی به صورت روزانه مطالعه شوند و همچنین در برنامه ریزی کنکور ریاضی، دو درس فیزیک و ریاضی باید به صورت روزانه در برنامه گنجانده شوند.

 

اصل 4: مرور صحیح و به موقع

فراموش کردن مطالب امری طبیعی است و برای همه اتفاق می افتد. شما هر چقدر هم که دور اول را خوب بخوانید و همه مطالب را بفهمید ، بعد از مدتی فراموش می کنید. روی این موضوع تحقیقات علمی زیادی صورت گرفته است. منحنی های فراموشی نشان می دهند اگر مطلبی را که تازه خوانده اید در 7 روز بعد آن مرور نکنید ، بخش مهمی از  آن فراموش می شود. در طراحی برنامه ریزی کنکور 1401 باید به این نکته توحه ویژه ای کرد.

قلب تپنده برنامه ریزی کنکور ، مرورهای به موقع و صحیح آن است. برنامه درسی بدون مرور کاغذپاره بی ارزشی بیش نیست!!

بعضی از داوطلبان فقط به فکر تمام کردن مطالب اند. آنها سعی می‌کنند همه مطالب را فقط یک دور بخوانند و چیزی باقی نگذارند. تصور آنها این است که محدوده اطلاعات شان بیشتر می شود و شانس جواب دادن به سوالات بیشتری خواهند داشت. اما این را بدانید کنکور بر پایه شانس نیست. شما سر جلسه کنکور باید از جوابی که به سوالات می دهید مطمئن باشید. باید روی مبحث تست هایی که می خواهید جواب دهید تسلط داشته باشید و سراغ هر سوالی نروید. اگر در برنامه ریزی کنکور 1401 هم برنامه ای بدون مرور کردن داشتید یادتان باشد که بی فایده است!!

(مقاله مهم)  مرور درس ها در کنکور با روش‌های حرفه‌ای

 

اصل 5: هدف گذاری صحیح 

قبل از برنامه ریزی برای کنکور 1401 باید ابتدا هدف گذاری کرد. هدف گذاری یعنی اینکه ابتدا کل زمان موجود را به بازه های مشخصی تقسیم کنیم. ما به این کار فازبندی برنامه می گوییم! فاز 1، فاز 2 و … . در هر فاز مشخص می کنیم که به طور کلی چه مباحث درسی و فصلی باید خوانده شود و هدف کلی مان چیست؟ در این صورت دورنمای کلی از برنامه به دست می آید و ما را برای انجام برنامه ریزی آماده می کند.

هدف گذاری صحیح درسی مقدمه انجام برنامه ریزی بلندمدت، ماهانه، هفتگی و روزانه است. پس اصل پنجم برنامه ریزی کنکور به ما می گوید هدفگذاری کن تا تکلیف خودت را بدانی.

(مقاله مهم)  ۹ ویژگی مهم یک برنامه ریزی استاندارد

 

اینستا

 

برنامه ریزی برای کنکور 1401 در طول سال

 • در مورد 5 اصل برنامه ریزی کنکور:

اصل 1 تقریباً شفاف است. در مورد اصل 2 باید در صورت نیاز از یک مشاور باتجربه کمک بگیرید. اصل 3 را در بخش های بعدی در نمونه برنامه ریزی های دورخیز مشاهده خواهید کرد و آن را می توانید یاد بگیرید. اصل مهم 4 را هم در مقاله ای که در همان بخش پیشنهاد شد می توانید مطالعه کنید، آن مقاله راهنمای کامل اصل 4 است.
در بخش های زیر برنامه ریزی کنکور 1401 را بر اساس اصل 5 برنامه ریزی یعنی هدف گذاری صحیح درسی برای هر بازه زمانی (فاز) با هم بررسی می کنیم. هدف گذاری برنامه ریزی هر بازه زمانی را در یک اینفوگرافیک می‌توانید مشاهده کنید. دقت کنید که این تصاویر نمونه هدف گذاری هستند و الزاماً مناسب همه دانش آموزان نیست.

 • نکته مهم: هدف‌گذاری انجام شده طبق اصل پنجم در این مقاله یکی از اصولی ترین هدف‌گذاری ها برای کنکور است. بخشی از این هدف‌گذاری بر آزمون قلم چی منطبق است و بخش دیگری از آن با آزمون های جامع سنجش (بعد از عید) هماهنگی دارد. یعنی بهترین هدف‌گذاری ممکن، بدون اینکه روی آزمون خاصی تعصب نشان داده شده باشد.

 

student2
وقت برای کنکوری‌ها مثل طلا با ارزش است!

برنامه‌ریزی مهم‌ترین نیاز یک کنکوری برای رسیدن به رتبه و دانشگاه درجه یکه. بدون برنامه‌ریزی موفقیت تو در کنکور غیر ممکنه. ما در این مسیر با روش برنامه‌ریزی رتبه برترها به کمکت میایم و بهترین برنامه‌ریزی رو واست انجام میدیم. برای اطلاع از هزینه‌ها و نحوه ثبت‌نام، کافیه روی دکمه زیر کلیک کنی و فرم رو تکمیل کنی تا برای شروع کار باهات تماس بگیریم!

شروع برنامه ریزی کنکور

با پر کردن این فرم ظرف 24 ساعت با شما تماس میگیریم و برای ثبت نام راهنماییتان میکنیم!

 

برنامه ریزی تابستان کنکور 1401

چه داوطلب کنکور 1401 باشید و چه دانش آموز مقاطع پایین تر؛ هر زمان که برنامه ریزی کردن را شروع کنید خوب است. این تصور که هنوز زود است و از مهر سال قبل کنکور شروع می کنم فقط کار را برایتان سخت تر می کند. حجم مطالب بالاست؛ در نتیجه هر چقدر زمان بیشتری داشته باشید با کیفیت بهتری مطالعه و مرور می کنید. بطور کلی هدف از برنامه ریزی تابستان 1400 برای کنکور 1401 ، تسلط بر دروس پایه است. برای استفاده بهتر از این دوران ، برنامه کلی داوطلبان را به 3 سطح ارائه می دهیم.

برنامه ریزی داوطلبان با پایه ضعیف

برای دانش آموزانی که پایه ضعیفی دارند و دو سال دهم و یازدهم را جدی نگرفته اند و داوطلبانی که چند سالی از فارغ التحصیلی آنها می گذرد و قصد شرکت مجدد در کنکور را دارند بهترین هدف گذاری برای برنامه ریزی کنکور 1401 را در این بخش توضیح می دهیم. اگر شما جزو این دسته از دانش آموزان هستید در حالت ایده آل با ساعت مطالعه بالا می توانید کل سال دهم و یازدهم را مطالعه کنید. در حالت حداقلی اگر بخواهید بهترین استفاده را از تابستان ببرید باید دروس اختصاصی دهم و یازدهم را بعلاوه یک درس عمومی مثل زبان یا عربی را مطالعه کنید. در تصویر زیر همه چیز را می بینید. این می‌شود برنامه ریزی برای تابستان 1400 که بهترین بازدهی را برای یک دانش آموز ضعیف به همراه دارد.

برنامه ریزی تابستان 1400 برای کنکور 1401 - سطح ضعیف

برنامه ریزی داوطلبان با پایه متوسط

این گروه شامل دانش‌آموزانی است که در طول دو سال دهم و یازدهم ، حداقل مطالعه تشریحی خوبی داشته اند و معمولاً معدل بالای 18 دارند. هدفگذاری برنامه ریزی تابستان برای کنکور 1401 این است که پایه درسی بیشتر تقویت شود و مرور درس ها انجام شود. همچنین تقویت مهارت و فنون مطالعه و تست زنی که کمتر به آن پرداخته شده یکی از اهداف مهم تابستان است. در کنار اینها مهارت ها و فنون آزمون دادن را هم باید شروع کنند و با آن آشنا شوند. اگر جز این دسته هستید برای تابستان حداقل کاری که باید انجام دهید مطالعه کل دروس اختصاصی پایه است و در کنار آن عربی، زبان و مباحث قرابت و آرایه از فارسی.

برنامه ریزی تابستان 1400 برای کنکور 1401 - سطح متوسط

برنامه ریزی داوطلبان با پایه قوی

این گروه شامل دانش آموزانی است که در طول سال های پایه مطالعه تشریحی خوبی داشته اند و در کنار آن هم تستی کار کرده اند. این گروه در آزمون آزمایشی هم شرکت کرده و با تست و تست زنی هم کمابیش آشنا هستند. بهترین هدف گذاری برای برنامه ریزی کنکور 1401 در تابستان برای این دسته ابتدا دوره و مرور دروس پایه است. دو هدف مهم دیگر تقویت مهارت و فنون آزمون دادن و افزایش سرعت و مهارت تست زنی است که برای پیشرفت این دانش آموزان توصیه می شود. اگر جزو این دسته هستید حداقل هدفگذاری درسی برای شما مطالعه و تست زنی کل دروس دهم و یازدهم است. در حالت ایده آل و با ساعت مطالعه بالاتر می توانید حدود 25% از دروس اختصاصی سال دوازدهم را هم پیشخوانی کنید. و نهایتاً طبق تصویر زیر این می‌شود برنامه ریزی برای تابستان 1400 که بهترین بازدهی را برای یک دانش آموز قوی به همراه دارد.

برنامه ریزی تابستان 1400 برای کنکور 1401- سطح قوی

 

برنامه ریزی نیمسال اول کنکور 1401

نیمسال اول برای شما 3 ماه است. از مهرماه تا اوایل دی ماه. برنامه ریزی نیمسال اول برای کنکور 1401 برای دانش آموز بسیار مهم است. در واقع یک شروع دوباره است با هدف بهبود مهارت ها و فنون آزمون دادن. در کنار این هدف باید برنامه آزمون آزمایشی به دقت دنبال شود و از هرگونه عقب ماندگی جلوگیری شود. رفع نقاط ضعف پایه هم دیگر هدف در نیمسال اول است. از دیدگاه هدفگذاری درسی دو گروه دانش آموز وجود دارد.

 1. دهم ضعیف تر: اگر جزو این گروه هستید و در سال دهم بیشتر احساس ضعف دارید تصمیم درست این است که کل دروس سال دهم را در کنار نیمسال اول دوزادهم مطالعه کنید. در واقع دروس در سه ماه به صورت موازی مطالعه می شوند و با هم جلو می روند.
 2. یازدهم ضعیف تر: و طبیعتاً اگر جزو این گروه هستید و در سال یازدهم احساس ضعف بیشتری  دارید بهتر است که دروس سال دهم را در کنار نیمسال اول دوزادهم مطالعه کنید. در واقع دروس در سه ماه به صورت موازی مطالعه می شوند و با هم جلو می روند.

برنامه ریزی برای کنکور 1401 - نیمسال اول

 

برنامه ریزی جمع بندی نیمسال اول کنکور 1401

این دوره در اصل جدود یکماه تا 35 روز است و تقریباً کل دی ماه را در بر می گیرد. از اوایل دی ماه تا اوایل بهمن ماه. دوران جمع بندی روزهایی کلیدی در برنامه ریزی کنکور 1401 محسوب می شود. هدفی که برای این یک ماه وجود دارد موفقیت در امتحانات نیمسال اول در کنار جمع بندی تستی دروس است. همچنین مرور تجربیات آزمون دادن برای تقویت مهارت ها و جلوگیری از تکرار اشتباهات هم بسیار مهم است.

در این دوران ابتدا برای امتحانات نوبت اول دوازدهم آماده می شوید و حدود 20 روز را صرف دوازدهم می کند و مطالعه شما هم تستی و هم تشریحی باید باشد. سپس در حدود 10 روز الی دو هفته باید آن یک پایه تحصیلی که برای نیم سال اول انتخاب شده مرور و جمع بندی شود.

برنامه ریزی برای کنکور 1401 - جمع بندی نیمسال اول

برنامه ریزی نیمسال دوم کنکور 1401

این بازه کمی فشرده است و به همین علت اصلاً وقت تلف کردن در آن معنا ندارد و مجاز نیست!! از اوایل بهمن ماه تا اوایل فروردین ماه به مدت دو ماه تعیین کننده. هدف کلی برنامه ریزی در این دوره این است که تجربیات و فنون آزمون دادن مرور و تثبیت شود و کمی هم از برنامه آزمون آزمایشی (قلم چی) پیشی بگیرید. در برنامه ریزی کنکور برای نیم سال اول شما پایه درسی ضعیف تر خود را به اتمام رساندید، پس حالا نوبت به پایه دیگر می رسد و 2 حالت وجود دارد:

 1. اگر در نیم سال اول به علت ضعیف تر بودن در یازدهم آن را مطالعه کرده اید در نیم سال دوم نوبت دهم است!
 2. و اگر در نیم سال اول به علت ضعیف تر بودن در دهم آن را مطالعه کرده اید در نیم سال دوم نوبت یازدهم است!

هشدار: نیمسال دوم بسیار اهمیت دارد، جدی نگرفتن و طولانی شدن این دوران باعث کاهش زمان جمع بندی شما میشود. اگر جمع‌ بندی خوبی نداشته باشید کل تلاش یک یا چند ساله شما هدر می رود.

برنامه ریزی برای کنکور 1401 - نیمسال دوم

 

برنامه ریزی جمع بندی مقطعی نیمسال دوم کنکور 1401

این بازه یک ماهه از ابتدای فروردین شروع می شود و پایان آن شرکت در آزمون اول جامع سنجش است. هدف این است که بر 60% از منابع کنکور تسلط پیدا کنید و روی مهارت و فنون آزمون دادن به خوبی مسلط شوید. آزمون اول جامع سنجش برای جمع بندی پایه دهم و یازدهم برگزار می شود. در این یک ماه هم هدف این است که به صورت موازی دروس دهم و یازدهم مرور و جمع بندی شوند و حل تست کافی از آن ها انجام شود.

برنامه ریزی برای کنکور 1401 - جمع بندی پایه

 

برنامه ریزی جمع بندی نهایی کنکور 1401

و سر انجام  برنامه ریزی جمع بندی نهایی کنکور 1401 . جمع بندی حساس ترین زمان برای کنکوری هاست. تقریباً از اوایل اردیبهشت تا کنکور سراسری جمع بندی نیمسال دوم ادامه دارد، یعنی حدوداً 2 ماه و چند روز. ممکن است برحسب شرایط دانش آموز این زمان بین 1 تا 4 هفته کمتر شود. چند هدف مهم را برای این دوره باید دنبال کنید. حتماً باید برای شرکت در امتحانات نوبت دوم آمادگی لازم را کسب کنید. رفع اشکال و مرور و جمع بندی تمامی مباحث مطالعه شده در طول سال در این بازه زمانی انجام می شود. هرچیزی در مورد فنون و مهارت های آزمون دادن و تست زنی آموخته شده باید در این زمان به حد تسلط برسد.

برنامه ریزی برای کنکور 1401 - جمع بندی نهاییهدف مهم بعدی هم این است که در آزمون های شبیه ساز شرکت کنید. این آزمون ها شامل آزمون های جامع حضوری (مثلاً سنجش) و آزمون شبیه ساز منزل خواهد بود. همچنین رسیدن به آمادگی روانی و خودشناسی علمی هم از اهمیت خیلی بالایی برخوردار است.

از لحاظ درسی هدف مرور و جمع بندی دروس دهم و یازدهم و دوازدهم به صورت همزمان است. برنامه ریزی در این دوره پیچیدگی خاص خود را دارد. خصوصاً برای دانش آموزان و افرادی که امتحانات دوازدهم را هم پیش رو دارند.

 • در برنامه ریزی کنکور 1401 مهم ترین روش برای جمع بندی درس های هر سه سال استفاده از روش مشهور ((سه روز یکبار)) می باشد. با استفاده از این روش می توان درس ها را به طور کامل جمع بندی کرد و رفع اشکال و مرور مباحث درسی را انجام داد.

 

نحوه برنامه ریزی برای کنکور 1401 در هر بازه زمانی

خب در بخش قبلی به صورت قدم به قدم کل سال تحصیلی برای کنکور 401 را بررسی کردیم. در بخش قبلی متوجه شدید که چطور برای هر بازه زمانی 1 ماهه، 2 ماهه یا 3 ماهه باید هدفگذاری کرد! این یعنی قدم اول که به خوبی برداشته شد. یعنی از تابستان سال 1400 تا کنکور 1401 . حالا قصد داریم با هم بررسی کنیم و ببینیم در هر بازه زمانی چطور و به چه اصولی می توان برنامه ریزی درسی انجام داد. با ما همراه باشید تا با نمونه برنامه ریزی های دورخیز به شما آموزش بدهیم.

 

student2
وقت برای کنکوری‌ها مثل طلا با ارزش است!

برنامه‌ریزی مهم‌ترین نیاز یک کنکوری برای رسیدن به رتبه و دانشگاه درجه یکه. بدون برنامه‌ریزی موفقیت تو در کنکور غیر ممکنه. ما در این مسیر با روش برنامه‌ریزی رتبه برترها به کمکت میایم و بهترین برنامه‌ریزی رو واست انجام میدیم. برای اطلاع از هزینه‌ها و نحوه ثبت‌نام، کافیه روی دکمه زیر کلیک کنی و فرم رو تکمیل کنی تا برای شروع کار باهات تماس بگیریم!

شروع برنامه ریزی کنکور

با پر کردن این فرم ظرف 24 ساعت با شما تماس میگیریم و برای ثبت نام راهنماییتان میکنیم!

 

نحوه برنامه ریزی و جدول برنامه ریزی ماهانه

برای برنامه ریزی کنکور 401 پس از اینکه هدف گذاری انجام شد باید برنامه ریزی بلندمدت چند ماهه یا چند هفتگی طراحی شود. روش های برنامه ریزی بلند مدت برای همه این ها یکسان است. از سه ماهه گرفته تا یک ماهه. برای این کار لازم است هدف گذاری خودمان را به صورت جزئی تر روی کاغذ بیاوریم. وقتی اهداف را بنویسیم آنگاه میتوانیم آن ها را راحتتر محقق کنیم. در طراحی برنامه ریزی ماهانه برای کنکور 1401 باید به ویژگی های فردی تان توجه کنید و آنگاه دست به نوشتن برنامه بزنید.

همانطور که گفته شد روش برنامه ریزی بلند مدت و ماهانه یکسان است. به همین علت جدول برنامه ریزی ماهانه کنکور 1401 را به عنوان یک نمونه کامل و استاندارد برای شما تهیه کرده ایم.

درس جدول برنامه ریزی ماهانه برای کنکور 1401 (نمونه برنامه)
 زیست دهم : مطالعه فصل های ۱ تا ۳ + مرور فصل های ۱ و ۲ + مطالعه فصل ۴ + مرور فصل های ۳ و ۴ + مطالعه فصل ۵

دوازدهم : مطالعه فصل ۱ + مطالعه فصل ۲ + مرور فصل ۱

ریاضی مبحث معادلات : فصل ۳ و ۴ دهم + مرور آن ها + فصل ۱ یازدهم + مرور آن

مبحث تابع : فصل ۵ دهم + فصل ۳ یازدهم + مرور آن ها

 فیزیک دهم : مطالعه فصل ۱ تا ۳ + مرور فصل 1 و 2

دوازدهم : مطالعه فصل ۱ + مرور آن

شیمی دهم : مطالعه فصل ۱ + مرور فصل ۱ + مطالعه فصل ۲ + مرور فصل ۲

دوازدهم : مطالعه فصل ۱ + مرور فصل ۱

ادبیات دهم : مطالعه دروس ۱ تا ۷ (مرور طبق برنامه روتین)

دوازدهم : مطالعه دروس ۱ تا ۴ (مرور طبق برنامه روتین)

عربی دهم : مطالعه دروس ۱ تا ۳ + مرور دروس ۱ و ۲ + مطالعه دروس ۴ و ۵ + مرور درس ۳

دوازدهم : مطالعه درس ۱

دینی دهم : مطالعه دروس ۱ تا ۳ + مرور دروس ۱ و ۲ + مطالعه دروس ۴ و ۵ + مرور درس ۳ + مطالعه درس ۶ + مرور دروس ۴ و ۵

دوازدهم : مطالعه دروس ۱ تا ۳ + مرور دروس ۱ و ۲

زبان  دهم : مطالعه درس ۱ و ۲ (مرور طبق برنامه روتین)

دوازدهم : مطالعه درس ۱ (مرور طبق برنامه روتین)

 

نحوه برنامه ریزی و جدول برنامه ریزی هفتگی

در ادامه بحث تخصصی برنامه ریزی برای کنکور 1401 نوبت می رسد به یکی از پرطرفدارترین انواع برنامه ریزی کنکور یعنی برنامه ریزی هفتگی. بسیاری از دانش آموزان دنبال یک جدول برنامه ریزی هفتگی هستند تا بتوانند با استفاده از قالب و فرمت آن برای خودشان برنامه ریزی کنکور خوبی انجام دهند.

بعد از اینکه برنامه ریزی ماهانه و درازمدت انجام شد باید برنامه خرد شود و به برنامه محبوب هفتگی تبدیل شود. گروه دورخیز حرفه ای ترین نوع برنامه ریزی هفتگی را انجام می دهد. شما می توانید نمونه برنامه ریزی استاندارد هفتگی یا همان جدول برنامه ریزی هفتگی کنکور را در تصویر زیر ببینید.

جدول برنامه ریزی هفتگی کنکور 1401

البته دورخیز فراتر از یک برنامه هفتگی عمل کرده و برنامه روزانه را هم در این برنامه جا داده است. در اصل در جدول بالا شما هم برنامه ریزی کنکور به صورت هفتگی را می بینید و هم برنامه ریزی روزانه را تا حد خیلی زیاد. در بخش بعدی راجع به برنامه ریزی روزانه بیشتر توضیح می دهیم.

 • از قسمت زیر می توانید جدول برنامه ریزی هفتگی کنکور 1401 که توسط تیم مشاورین دورخیز تهیه شده را دانلود کنید. این برنامه ریزی نمونه یک برنامه درسی کاملاً استاندارد است. شما می توانید برای برنامه ریزی از این جدول الگو بگیرید.

 

جدول برنامه ریزی برای کنکور 1401 – روزانه

برنامه ریزی روزانه آخرین حلقه از زنجیره برنامه ریزی کنکور 1401 است. در بخش قبلی جدول برنامه ریزی هفتگی و روزانه را به صورت همزمان مشاهده کردید. البته در بعضی از برنامه ها ممکن است یک جزء دیگر هم به این برنامه روزانه اضافه شود: زمان بندی اجرای برنامه در طول روز. البته این بخش کاملاً دلخواه و انتخابی است و معلوم می کند که در هر بازه ای از یک روز باید چه درسی مطالعه شود. نمونه جدول زمان بندی برای برنامه ریزی کنکور 1401 را ببینید:

نمونه زمان بندی جدول برنامه ریزی روزانه کنکور
ساعت 8 تا 9:15 ساعت 9:30 تا 10:30 ساعت 10:45 تا 11:45 ساعت 12 تا 13:30 ساعت 13:30 تا 15:30
زیست زیست زبان / فارسی ریاضی نماز+ ناهار+ استراحت
ساعت 15:30 تا 17:15 ساعت 17:45 تا 19 ساعت 19:30 تا 21:15 ساعت 21:15 تا 22 ساعت 22 تا 23:15
شیمی دینی / عربی فیزیک شام + استراحت روتین+ جبرانی

 

نحوه برنامه ریزی برای آزمون + دانلود نمونه برنامه ریزی رایگان

شرکت در آزمون های آزمایشی برای موفقیت در کنکور 1401 بسیار لازم و مفید است. برنامه ریزی راهبردی این آزمون ها هم تا حدودی می تواند به شما کمک کند. تقریباً 80 درصد از دانش آموزان در آزمون های دو هفته ای قلم چی و گاج شرکت می کنند که هر دوی آن ها هر دو هفته یکبار برگزار می شوند. احتمالا شما هم جزء همین دسته هستید. برای برنامه ریزی کنکور 1401 هم همین قالب کلی برنامه راهبردی آزمون آزمایشی قلم چی تا حدود زیادی کمک کننده است.

(مقاله مهم)  بهترین آزمون آزمایشی کنکور 1401 (قلم چی، گاج، گزینه2 یا سنجش؟)

بودجه بندی آزمون های آزمایشی موسسات مختلف، متفاوت است. اصول و نحوه برنامه ریزی برای آزمون های قلم چی و گاج ثابت است ؛ فقط در فصل هایی که قرار است مطالعه کنید کمی اختلاف خواهند داشت. پس از بررسی بودجه بندی آزمون باید سهم عمده مطالب جدید را در هفته اول قرار دهید.

از اواسط هفته دوم باید به سراغ مرور مطالبی که طی تقریباً ۱۰ روز قبل خوانده اید بروید. روز قبل از آزمون نیز آزمون غیر حضوری بدهید و حفظیات را یک بار دیگر مرور کنید. نمونه برنامه ریزی رایگان این آزمون ها را در جدول های زیر می بینید.

برنامه ریزی کنکور هماهنگ با آزمون برای کنکور 1401

برنامه ریزی کنکور هماهنگ با آزمون برای کنکور 1401

 

student2
وقت برای کنکوری‌ها مثل طلا با ارزش است!

برنامه‌ریزی مهم‌ترین نیاز یک کنکوری برای رسیدن به رتبه و دانشگاه درجه یکه. بدون برنامه‌ریزی موفقیت تو در کنکور غیر ممکنه. ما در این مسیر با روش برنامه‌ریزی رتبه برترها به کمکت میایم و بهترین برنامه‌ریزی رو واست انجام میدیم. برای اطلاع از هزینه‌ها و نحوه ثبت‌نام، کافیه روی دکمه زیر کلیک کنی و فرم رو تکمیل کنی تا برای شروع کار باهات تماس بگیریم!

شروع برنامه ریزی کنکور

با پر کردن این فرم ظرف 24 ساعت با شما تماس میگیریم و برای ثبت نام راهنماییتان میکنیم!

 

دقت کنید که شما کل دو هفته بین آزمون های قلم چی یا گاج را صرف مطالعه مطالب جدید نمی کنید. به نوعی در ذهنتان به جای دو هفته ، ۱۰ روز زمان در نظر بگیرید. روزهای باقیمانده مختص مرور ها و جمع‌بندی مطالب آزمون اند. عملکرد و الگوی مطالعه شما طی این دو هفته های متوالی در نهایت نتیجه نهایی کنکور شما را رقم می‌زند. بنابراین این آزمون ها را دست کم نگیرید و سعی کنید تمام اصول و نکات برنامه ریزی کنکور را طی این دو هفته های متوالی تمرین کنید. در ادامه مقاله می توانید فایل pdf نمونه برنامه ریزی رایگان هماهنگ با آزمون قلم چی را دانلود کنید و همچنین در رابطه با برنامه ریزی کنکور تجربی و برنامه ریزی کنکور ریاضی و برنامه ریزی کنکور انسانی به صورت اختصاصی بخوانید.

از بخش زیر می توانید فایل pdf نمونه برنامه ریزی رایگان هماهنگ با آزمون قلم چی را دانلود کنید.

 

برنامه ریزی برای کنکور 1401 تجربی

در این بخش می خواهیم به صورت اختصاصی در رابطه با برنامه ریزی برای کنکور 1401 تجربی صحبت کنیم. در صورتی که داوطلب رشته تجربی هستید، قطعاً می دانید که درس زیست شناسی با ضریب 4 در زیرگروه یک و دو و درس شیمی با ضریب 4 در زیرگروه 2 و ضریب 3 در بقیه زیرگروه ها از مهم ترین درس های رشته تجربی هستند. بنابراین باید در برنامه ریزی کنکور تجربی، به این دو درس توجه زیادی داشت و به همین دلیل ما به شما پیشنهاد می کنیم که درس زیست شناسی و شیمی را در برنامه ریزی روزانه خود قرار بدهید و آن ها را روزانه مطالعه کنید.

در کنار این دو درس، در برنامه ریزی کنکور تجربی، باید به دو درس فیزیک و ریاضی هم توجه زیادی داشت. چون این دو درس هم ضرایب بالایی دارند و هم رقابت زیادی در آن ها وجود ندارد. بنابراین با یک مطالعه خوب و جامع و مستمر، می توانید نتیجه خوبی از این دو درس بگیرید و در نهایت نتیجه خود را تغییر بدهید و از رقیبان خود جلو بیفتید. درس ریاضی در زیرگروه 2، ضریب 3 و در زیرگروه یک و سه، ضریب 2 دارد و در زیرگروه های چهار و پنج با بالاترین ضریب یعنی ضریب 4 حضور دارد. درس فیزیک هم در همه زیرگروه ها ضریب 2 دارد.

در کنار همه این نکاتی که گفتیم و باید در برنامه ریزی کنکور تجربی به آن توجه کنید، پیشنهاد می کنیم که حتماً به زیرگروه ها هم توجه کنید. شما باید بدانید رشته هدف شما در کدام زیر گروه قرار دارد تا بتوانید دقیق تر برنامه ریزی کنکور را انجام بدهید. برای مثال اگر می خواهید رشته پزشکی قبول شوید، باید بدانید که رشته پزشکی در زیر گروه یک قرار دارد و در این زیر گروه، دو درس زیست شناسی و شیمی بالاترین ضریب را دارند. یا برای مثال اگر می خواهید در رشته داروسازی قبول شوید، باید بدانید که این درس در زیر گروه 2 قرار دارد و درس زیست و شیمی بالاترین ضریب را دارند و همچنین درس زمین شناسی تنها در زیر گروه دو دارای ضریب است و در نتیجه باید درس زمین شناسی را هم در برنامه ریزی کنکور تجربی خود بگنجانید.

 

برنامه ریزی برای کنکور 1401 ریاضی

و حالا رسیدیم به رشته ریاضی! می خواهیم به صورت اختصاصی در رابطه با برنامه ریزی برای کنکور ریاضی 1401 هم صحبت کنیم. همان طور که از اسم رشته شما پیداست، دو درس ریاضی و فیزیک از بالاترین میزان اهمیت برخوردارند. پس در برنامه ریزی کنکور ریاضی باید مطالعه و مرور این دو درس در اولویت باشد. حالا می خواهیم ضرایب این دروس را هم بررسی کنیم تا بتوانید دقیق تر این درس ها را در برنامه ریزی کنکور خود قرار بدهید. در زیر گروه های یک و دو درس ریاضی بالاترین ضریب یعنی ضریب 4 دارد و درس فیزیک هم ضریب 3 دارد. در زیر گروه سه، ضریب درس فیزیک کمتر است و ضریب دو دارد و درس شیمی با ضریب سه حضور دارد که علت آن رشته هایی است که در زیر گروه سه حضور دارند. همه رشته های زیر گروه سه، مقطع کاردانی هستند.

پس در برنامه ریزی کنکور ریاضی، اولویت با دو درس ریاضی و فیزیک است و شما باید به صورت روزانه برای این دو درس زمان بگذارید. در رابطه با برنامه ریزی کنکور انسانی هم به صورت مفصل در مقاله ای جداگانه صحبت کرده ایم. اگر داوطلب رشته انسانی هستید، پیشنهاد می کنیم مقاله مشاوره و برنامه ریزی کنکور انسانی را مطالعه کنید.

(مقاله مهم)  مشاوره و برنامه ریزی کنکور انسانی 1401 (به روش رتبه 14 کنکور)

 

telgif

 

جمع بندی: چگونه برنامه ریزی کنیم؟

در این مقاله سعی شده است به طور جامع برنامه ریزی برای کنکور توضیح داده شود. هدف ما علاوه بر آشنا کردن داوطلبان با اصول برنامه ریزی کنکور ، یاد دادن نحوه انجام آن نیز بوده است. در یک برنامه ریزی درست و اصولی باید این موارد رعایت شوند: شخصی و قابل اجرا، رعایت پیش نیازها، تنوع درسی، مرورهای درست و به موقع و هدف گذاری صحیح.

در هر بازه زمانی باید هدف مشخصی را دنبال کنید. اگر هر کاری را در زمان مناسب خودش انجام ندهید وقت و تلاش شما هدر می رود. در این مقاله برای هر دوران ، اهداف و الویت ها را معرفی کرده ایم که با مراجعه به جدول های بالا می توانید با توجه به سطح خود برنامه ریزی کنید. نمونه هایی هم از جدول برنامه ریزی روزانه ، هفتگی و ماهانه ارائه کردیم تا بتوانید با الگو گرفتن از آن ها اصولی که توضیح داده شد را در برنامه خود رعایت کنید یا اگر از مشاوری برنامه گرفتید این اصول را در برنامه او چک کنید.

 

برای برنامه ریزی کنکور نیاز به کمک داری؟

شاید فکر کردن به این که چگونه می توانید تمام این مراحل را خودتان به تنهایی انجام دهید ، کمی نگرانی در شما ایجاد کند. ممکن است این سوال ها برایتان پیش بیاید که آیا درست انجام می دهم؟ آیا تا آخر می‌توانم خودم این کار را انجام دهم و وسط کار دست نکشم؟ آیا اینقدر منظم و سخت گیر هستم که نگذارم روزهایم بی‌نتیجه بگذرند؟ و …

برای رها شدن از این مشکلات و نگرانی ها کافی است فقط با دورخیز ارتباط برقرار کنی. ما در تیم مشاورین دورخیز ، خودمان از رتبه های برتر و قبولی های سالهای اخیر کنکور سراسری هستیم. حالا آماده هستیم حرفه ای ترین و بی نقص ترین برنامه ریزی برنامه ریزی برای کنکور 1401 را برای شما ارائه کنیم. با تکمیل کردن فرم زیر در کمتر از 24 ساعت با شما تماس گرفته و راهنمایی‌تان می کنیم.

دارای زمان مشخص، حجم مشخص و تعداد تست معین باشد. شخصی و هماهنگ با شرایط دانش‌آموز باشد. متعادل و با نسبت 3 به 1 (اختصاصی به عمومی) طراحی شود. مرور آن طبق منحنی فراموشی به تعداد کافی باشد.

اگر از اصول این مقاله و نمونه برنامه ریزی های pdf استفاده کنید می توانید خودتان برنامه ریزی کنید. با توجه به شرایط متغیر و خاص هر دانش آموز ممکن است به کمک یک مشاور با تجربه هم نیاز داشته باشید.

ابتدا فازبندی بلند مدت برنامه خود را انجام دهید. سپس برنامه بلند مدت فاز اول را روی کاغذ بنویسید. بعد می توانید برنامه ماهانه و سپس هفتگی را بنویسید. در آخرین مرحله برنامه خود را در روزهای هفته نوشته و برنامه روزانه شما هم به دست می آید. برای هر مرحله از آموزش های مقاله استفاده کنید.

بهتر است قبل از انجام برنامه ریزی یک هفته به صورت مداوم درس بخوانید و سعی کنید از حداکثر توان مطالعه خود استفاده کنید، حتماً نتایج این یک هفته را در دفتر برنامه ریزی ثبت کنید تا ساعت مطالعه پایه و نقاط ضعف در اجرای برنامه را پیدا کنید. بعد می توانید برنامه ریزی را طبق روش گفته شده در سوال قبل انجام دهید.

Rate this post
لینک کوتاه مقاله:

خدمات ویژه آکادمی دورخیز
مشاوره کنکور

مشاوره کنکور و برنامه ریزی کنکور با رتبه‌های برتر. برای ثبت‌نام روی مشاوره کنکور کلیک کنید.

خرید کتاب کنکور

خرید کتاب کنکور با تخفیف و ارسال رایگان از کتابسرای دورخیز.

خرید کتاب تست
خرید کتاب تست با تخفیف

مطالب مشابه

مشاوره-هوشمند-کنکور
مشاوره-هوشمند-کنکور

82 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • سلام
  دمتون گرم خیلی عالی بود .
  قبل این ذهنبتم راجب برنامه ریزی کلن فرق میکرد .
  ممنون بابت تفهیم سازی

  پاسخ
  • سلام لطفاً یک برنامه ریزی ۵ماهه برای کنکور ۱۴۰۱ انسانی بدهید من هیچی تا کنون نخوندم

   پاسخ
 • یه بار از یه موسسه ای مشاور گرفتم ک برنامه ریزی کنه برام ولی طبق چارتای خودش میرف برنامه برام سنگین میشد دگ منم ادامه ندادم!!!

  پاسخ
  • شیوا منصوری
   17 اردیبهشت 1399 19:50

   برنامه های امسال خودم رو دارم با برنامه ای ک تو این مقاله اوردین مقایسه میکنم خیلی عقب بوده ام 😞 سال دوازدهم را حتما با شما شروع میکنم امید وارم کمکم کنید🙏

   پاسخ
   • مشاور ارشد دورخیز
    24 تیر 1399 17:18

    اشکال نداره مهم اینه که مسیر درست رو پیدا کردین:)
    میتونید به این آیدی پیام بدین و برای یک تماس تلفنی رایگان از طرف دورخیز، زمان رزرو کنین
    T.me/sabte_nam

    پاسخ
 • با داشتن برنامه شما میتونیم برنامه قلمچی رو هم پوشش بدیم ؟؟ تداخل ایجاد نمیشه؟؟

  پاسخ
  • مشاور ارشد دورخیز
   24 تیر 1399 10:52

   بله قطعا! برنامه شما کاملا مخصوص شما طراحی میشه و همه شرایطی که دارین در اون در نظر گرفته میشه از جمله برنامه های مدرسه و آزمون و…

   پاسخ
   • سلام
    میشه لطفا واسه ادبیات هم برنامه بذارید … دورس تخصصی و عمومی ۱۲هم و دروص تخصصی ۱۱و۱۰هم🥺🙏

    پاسخ
 • خیلی کامل بود ممنونم

  پاسخ
 • سلام اگه میشه نمونه برنامه برای رشته انسانی مطابق برنامه آزمون های قلمچی هم بزارید با تشکر

  پاسخ
  • مشاور ارشد دورخیز
   10 مرداد 1399 17:48

   سلام آقا رضا
   لطفا مقاله مشاور کنکور انسانی رو چک کنید در اون مقاله نمونه برنامه ریزی رشته انسانی هست:)
   https://dourkhiz.com/?p=11607

   پاسخ
   • مهسا خدایی
    14 فروردین 1401 09:23

    سلام خسته نباشید من قبلا یه بار خوندم فقط درس زبان اصلا در ذهنم نمیمونه بعد از عید هست چطور میتونم از این برنامه ریزی استفاده کنم؟رشته من انسانی هست

    پاسخ
    • سلام. باید از تکنیک های صحیح مطالعه و بخاطرسپاری استفاده کنید. برای دریافت خدمات تماس بگیرید 🙂 28421071-021

     پاسخ
  • 5ماه مونده بع کنورم هنوزهم درگیر برنامه ریزی:-) ممنونم
   ولی هنوزم سر درگمم…
   هعییی

   پاسخ
 • واقعا ممنونم
  خیلی کمک کرد
  من رو از سردرگمی نجات دادید

  پاسخ
 • سلام.من پشت کنکوری هستم به نظر شما بهتره برنامم طبق بودجه بندی ازمون ازمایشی باشه یا برنامه شخصی خودم؟

  پاسخ
  • مدیر سایت
   3 آبان 1399 23:13

   سلام. بهتره برنامه آزمون رو شخصی سازی کنید و اون رو اجرا کنید.

   پاسخ
  • سلام من کنکوری ام . رشتم ریاضیه
   اگه میشه نمونه برنامه ریزی واسه رشتم رو هم بزارید.

   پاسخ
   • مدیر سایت
    20 آبان 1399 22:07

    سلام. بله حتماً

    پاسخ
    • سلام
     من پشت کنکوریم و سال اولم هم هست من واقعا سردرگمم نمیدونم چجوری شروع کنم چون تا حالا برنامه نداشتم امکانش هست کمکم کنید

     پاسخ
     • مدیر سایت
      3 آذر 1399 16:27

      سلام. بله با پشتیبانی تماس بگیرید 09101801700

     • سلام ببخشیدیه برنامه ریزی سه ماهه تاکنکور۱۴۰۱میخواستم رشته تجربی اگه میشه راهنماییم کنیدممنون میشم

  • سلام من پایه یازدهم رشته ی تجربی هستم . از ماه شهریور شروع کردم طبق مقاله های شما برنامه ریزی کردم برای خودم ، ولی هنوز هم نگرانم که نکنه یه جاهایی رو اشتباه برم و عقب بیفتم . امیدوارم شما بتوانید کمکم کنید

   پاسخ
 • ترنم مدنی
  28 آبان 1399 12:07

  همش که تجربی انسانی ندارید

  پاسخ
  • مدیر سایت
   3 آذر 1399 16:39

   در مقاله زیر وجود داره:
   https://dourkhiz.com/?p=11607

   پاسخ
   • سلام ببخشید شرمنده خواستم بدونم این جزوه مؤثر ه برای کنکور کارشناسی ارشد مشاوره مؤثر ه که بنده بخونم

    پاسخ
    • مدیر سایت
     15 بهمن 1399 21:54

     این مقاله برای کنکور کارشناسی ارشد 100% مناسب نیست و کمی روش انجام تفاوت داره. اما اصول برنامه ریزی تا 80% مشترکه

     پاسخ
   • من رشتم تجربیه و اصلا بهش علاقه ندارم چون هیچی ازش نمیفهمم و میخام که برای کنکور ادبیات امتحان بدم میخام ی برنامه فشرده داشته باشم تا موفق شم

    پاسخ
 • سلام کاش برای انسانی ها هم برنامه ریزی میکردین راحت میتونستیم برای خودمون برنامه چینیم

  پاسخ
 • کیمیا کامیار
  17 بهمن 1399 11:53

  سلام،کنکور ۱۴۰۰هستم
  میخام‌از الان شروع کنم به خوندن. از نظره شما میتونم؟دیر نیست؟🙁

  پاسخ
 • دانش آموز
  30 بهمن 1399 09:38

  سلام من پایه دهم تجربی هستم خواستم بپرسم میتونم از این برنامه استفاده کنم ؟

  پاسخ
  • مدیر سایت
   1 اسفند 1399 20:07

   سلام. از اصول این برنامه میتونی استفاده کنی برای خودت برنامه بنویسی

   پاسخ
 • نازیلا
  30 بهمن 1399 09:55

  سلام آیا برای پایه دهم هم مفیده . تجربی البته

  پاسخ
 • سلام میخوام تو سایت عضو بشم همش میزنه خطا!

  پاسخ
 • سلام ببخشید من مهر بیاد میرم دوازدهم و متاسفانه بخاطر کرونا هییچی نخوندم و از یازدهم تقریبا هیچی بلد نیستم و ازمون های قلمچی تازه ثبت نام کردم میخواستم بدونم برای تابستون چیکار کنم که هم یازدهم رو بخونم و هم بتونم تو ازمون هام موفق باشم

  پاسخ
 • سلام من پایه ی دهمم میتونم از این برنامه استفاده کنم ؟؟

  پاسخ
  • مدیر سایت
   16 تیر 1400 20:39

   سلام. از شیوه برنامه ریزی بله

   پاسخ
  • معصومه رعیت پیشه
   8 آبان 1400 23:07

   سلام خسته نباشین من اصلا طبق برنامه ریزی جلو نمیرم لطفا ی برنامه ریزی دقیق دو هفته طبق ازمون قلم چی بم معرفی کنین ۲۱ آبان دوباره ازمون دارم نمیدونم چیکار کنم رشته انسانی پشت کنکورم

   پاسخ
 • سلام ببخشید یه سوال داشتم
  من دانش آموز پایه یازدهم انسانی هستم و سال دهم رو کنکوری خوندم طی سال و توی تابستون و سال یازدهم هم تقریبا خوب خوندم و آزمون های آزمایشی هم شرکت میکنم
  الان من دهم رو بخونم اول جمع بندی کنم و بعد یازدهم رو و درآخر دوتاشون رو دوباره مرمرور کنم
  یا
  طبق برنامه راهبردی کانون برم؟
  ممنون میشم اگه راهنمایی کنین

  پاسخ
 • 842781545110
  15 تیر 1400 12:21

  سلام بابت این مقاله ها واقعا متشکرم

  پاسخ
  • سلام خدا خیرتون بدهدچقدر من بخاطر این برنامه تونستم به رشته ای ک میخام برسم خیلی ممنونم❤❤❤

   پاسخ
   • نازنین میرزایی
    1 مهر 1400 13:34

    سلام چطورpdfدفتر برنامه ریزی رو دانلودکنم؟؟

    پاسخ
 • سلام من پایه یازدهم تجربی هستم
  تا الان اصلاً به کنکور اهمیتی نمیدادم کسی نبود بهم بگه چکار کنم توی شهرستان هم زندگی میکنم و امکاناتی ندارم از الان میخوام شروع کنم به خوندن هرجور که باشه شب بیداری و بی‌خوابی هم باشه اما میخوام که سرسخت بشینم و درسهام بخونم
  الان ۲۴مرداد خواهش میکنم کمکم کنید برنامه ریزی برام بدید که بتونم دهم و یازدهم تموم کنم😔

  پاسخ
 • چجوری میتونم روی سی روز دروس پایه تجربی رو جمع بندی کنم ؟

  پاسخ
 • شیوا سلیمانی
  11 شهریور 1400 19:14

  سلام وقت بخیر من میخوام پی دی اف برنامه ریز دانلود کنم ولی نمیشه متاسفانه میشه لطفا راهنما کنید

  پاسخ
 • Thanks for sharing your info. I truly appreciate your efforts and I
  am waiting for your next post thanks once again.

  پاسخ
 • سلام ببخشید برای کنکور منحصرا زبان بر اساس برنامه راهبردی قلم چی برنامه روزانه و…نمیذارید؟
  ممنون میشم

  پاسخ
 • هم برای عمومی ها جدا و هم برای تخصصی کنکور منحصرا زبان جدا
  برنامه روزانه
  طبق قلم چی

  پاسخ
 • ممنونم

  پاسخ
 • سلام وقتتون بخیر.من خانمی ۳۱ ساله هستم. حدودا ۱۲ سال پیش دیپلم کامپیوتر رو گرفتم وبا توجه به شرایطم نتونستم ادامه تحصیل بدم.حالا میخوام برای کنکور۱۴۰۱رشته تجربی شرکت کنم. ولی نمیدونم که چه کتاب هایی رو بخونم،واین که نیاز به یک برنامه ریزی خوب دارم.ممنون میشم راهنماییم کنید

  پاسخ
 • Z_rahim.pour
  6 مهر 1400 11:56

  واقعا ممنونم از سایتتون … به درد من که خیلی خورده

  پاسخ
 • جلیل پهلوان
  9 مهر 1400 11:02

  سلام. چرا با ما تماس گرفته نشد ؟؟

  پاسخ
 • سلام ممنون از شما
  من به شدت استرسی شدم دانش آموز سمپاد هم هستم ولی بسیار ریختم بهم تابستون رو از دست دادم فقط پیش نیاز هارو برای دوزادهم خوندم الان این هفته ۲۳ مهر آزمون قلم چی دارم ولی نخوندم شدیدا می‌خوام شروع کنم شدیدا دلم پزشکی میخواد ولی میترسم نمیدونم باید چیکار کنم برنامه میریزم بعد یه هفته عوضش میکنم
  چیکار کنم که آروم بشم ؟!
  جواب خانواده رو چی بدم
  خسته شدم از بس دروغ گفتم
  درسام قوی هستا ولی کنکوری نیست

  پاسخ
 • سلام میخواستم بدونم برنامه ای که میدید هزینش چقدر؟!

  پاسخ
  • مدیر سایت
   7 آبان 1400 16:22

   سلام. طرح های مختلفی داریم. میتونید تماس بگیرید تا بیشتر راهنمایی بشید 09101801700

   پاسخ
 • سلام، خسته نباشید، من ۱۴۰۰ اولین کنکورم رو دادم ،،، پایه دهم رو که ۹۷ خوندم الان که بعضی از کتاب ها تغییر کردن،
  برای کنکور ۱۴۰۱ ،،، میخواستم ببینم ‌‌که کتاب های چاپ سال ۱۴۰۰هرسه پایه سوال میاد یا مثلا از دهم چاپ سال های قبل سوال میاد؟ اگه من برای پایه دهم کتاب چاپ ۱۴۰۰ تهیه کنم مگه مشکلی هست؟ ممنون میشم جواب بدید خیلی ضروریه

  پاسخ
 • سلام خسته نباشید ممنون از این توضیحات مفید.
  من پشت کنکوری هستم و مشکل اینه که تازه میخوام شروع کنم به خوندن و تست زدن ولی نمیدونم باید چطور بخونم چون واقعا درسا سنگینه و هر سه پایه هست.
  نمیدونم چطور باید همشو بخونم یعنی اول دهم رو تموم کنم بعد برم سراغ یازدهم و بعد دوازدهم یا نه باهم بخونم؟

  پاسخ
 • من به یه برنامه ریزی نیاز داشتم که از الان شروع کنم چطور میتونیم دریافت کنم و با چه هزینه ای هست ؟؟ممنون میشم پاسخ بدید

  پاسخ
 • من به یه برنامه ریزی نیاز داشتم که از الان شروع کنم چطور میتونیم دریافت کنم و با چه هزینه ای هست ؟؟ممنون میشم پاسخ بدید…

  پاسخ
 • مریم😎
  11 آذر 1400 04:26

  عالی بود کلا نظرم عوض شد ……ممنونم ازتون

  پاسخ
 • مریم😎
  11 آذر 1400 04:28

  ممنوم بسیار عالی وناب ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤🧡🧡🧡💛💛💛💚💚💚💚💜💜💜

  پاسخ
 • من کنکوری 1401 هستم این مدل برنامه ها برای تایم های طولانی جواب میده یا نه؟؟؟؟/

  پاسخ
 • پارمیس
  12 آذر 1400 19:33

  سلام وقتتون لخیر من یک دانش اموز دوازدهمی هستم . و هم مدرسه و هم ازمون ازمایشی میدم . از برنامه ازمونا خیلی عقب افتادم و دلم میخواد که استارت بزنم . به نظرتون برای این عقب افتادگی ها باید چیکار کنم ؟

  پاسخ
  • دورخیز
   10 بهمن 1400 21:46

   سلام. یک راه اینه که آزمون شخصی بدین و اگر خیلی عقب مونده باشین بهترین کاره

   پاسخ
 • ممنون ازمطالب فقط یک موضوع رو که بارها در سایت های مختلف دیدم رو خواستم بیان کنم.
  بچه های انسانی هم نیاز به توجه دارند!! همانطور که نمونه برنامه ریزی و مطلب و… برای تجربی و ریاضی میذارید، اینکه نسبت به رشته ای که قرار مملکت داران آینده بشوند بی توجهی میشه…
  مضحکه

  پاسخ
 • سلام خسته نباشید
  من دهم رو کم وبیش خوندم باقلم چی اما مروری نداشتم براش وهی حس میکنم مطالبو یادم رفته
  الان میخام دوبارع مباحث مهمشو بخونم ولی نمیدونم کاره درستیه یانه
  یااینکه فعلا یازدهم ونیمع دوم دوازدهم بخونم بعد دهم بخونم
  ولی نمیدونم قلم چی دوباره برای دهم جمع بندی دارع یانع

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

به سبک جدید مشاوره بگیر!

مشاوره آنلاین هوشمند

برای اولین بار در ایران

راز رتبه زیر ۱۰۰ کنکور !

فنون موفقیت در کنکور

تهیه شده توسط رتبه های برتر کنکور

موفقیت در کنکور

بهترین محصولات دورخیز

خرید کتاب کنکور
فهرست