آخرین قبولی پزشکی آزاد

آخرین رتبه قبولی پزشکی آزاد 1400-99

رشته پزشکی یکی از رشته های پرطرفدار در گروه تجربی می باشد که هر ساله تعداد بسیاری از داوطلبان برای رسیدن به آن تلاش زیادی می کنند. محبوبیت بالای این رشته میان داوطلبان باعث شده است حتی با وجود پرداخت شهریه هم تعداد زیادی از داوطلبان خواهان تحصیل در دانشگاه آزاد باشند.

پس همانطور که گفتیم این رشته در دانشگاه آزاد هم پذیرش دارد و داوطلبان می توانند با بررسی آخرین رتبه قبولی پزشکی آزاد 1400-99 ، اطلاعات لازم را کسب کرده و برای قبولی خود برنامه ریزی کنکور انجام بدهند. در عین حال در مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور هم آگاهی از رتبه قبولی رشته ها اهمیت دارد.

اگر شما هم داوطلب گروه تجربی هستید و قصد قبولی در رشته پزشکی دانشگاه آزاد را دارید ، می توانید با مطالعه این مقاله اطلاعات مفیدی کسب کنید. طی چند سال گذشته نحوه پذیرش در دانشگاه آزاد تغییر کرده و داوطلبان مانند دانشگاه سراسری براساس رتبه در سهمیه پذیرش می شوند. در ادامه آخرین رتبه قبولی پزشکی آزاد 1400-99 همراه با محل قبولی قرار داده شده است که شما با مشاهده آن ها می توانید شانس خود را برای قبولی در دانشگاه آزاد تخمین بزنید.

 

آخرین رتبه قبولی پزشکی آزاد 1400-99

بسیاری از داوطلبان از زمان شروع مطالعه به دنبال اطلاعاتی از رتبه های قبولی پزشکی در دانشگاه آزاد هستند تا برنامه مطالعاتی خود را مطابق با آن تنظیم کنند.

همچنین در زمان انتخاب رشته نیز برای مقایسه رتبه خود با آخرین رتبه قبولی پزشکی آزاد ، از این کارنامه ها و رتبه ها بهره مند می شوند. بنابراین ما این اطلاعات را درجداول برای شما آورده ایم.

تحصیل در رشته پزشکی دانشگاه آزاد مانند دیگر رشته ها مستلزم پرداخت شهریه است اما مبلغ این شهریه نسبت به پردیس خودگردان دانشگاه های علوم پزشکی کمتر است.

آخرین رتبه قبولی پزشکی آزاد 1400-99

 

دانشگاه آزاد سال گذشته رتبه و تراز داوطلبان قبول شده در انتخاب رشته دانشگاه آزاد را نیز منتشر کرد تا داوطلبان از رتبه خود و همچنین رتبه آخرین فرد پذیرفته شده مطلع شوند.

دانشگاه محل قبولی رتبه کشوری
واحد پزشکی تهران 3734
واحد تبریز 4009
واحد مشهد 4495
واحد کازرون 4671
واحد ساری 4749
واحد اردبیل 4966
واحد قم 5110
واحد تنکابن 5148
واحد نجف آباد 5304
واحد یزد 5375
واحد شاهرود 5545
واحد کرمان 5643

 

(مقاله مهم)  شهریه دانشگاه آزاد 99-1400

 

ثبت نام دانشگاه آزاد همزمان با ثبت نام دانشگاه سراسری صورت می گیرد. ثبت نام این دانشگاه هم از طریق سایت سازمان سنجش انجام می شود ، به این صورت که پس از برگزاری کنکور سراسری و اعلام نتایج ، دفترچه رشته های باآزمون دانشگاه آزاد منتشر شده و داوطلبانی که رتبه مورد نیاز را کسب کرده باشند ، می توانند اقدام به انتخاب رشته در دانشگاه آزاد کنند.

آخرین رتبه آزاد 1400-99

انتخاب رشته پزشکی در دانشگاه آزاد براساس رتبه کشوری انجام می شود و به همین دلیل در این دانشگاه سهمیه های مناطق و ایثارگری در انتخاب رشته لحاظ نمی شود.

تفاوت دوره پردیس خودگردان دانشگاه آزاد با دوره های عادی در این است که دانشجویان ظرفیت خودگردان دو برابر دانشجویان عادی شهریه پرداخت می کنند و در سایر موارد مثل برگزاری کلاس ها و اساتید با یکدیگر مشترک هستند.

 

جمع بندی

در پایان مقاله متوجه این موضوع می شویم که تحصیل در رشته پزشکی دانشگاه آزاد از دو طریق امکان پذیر است و ما در این مقاله به بررسی رتبه های ظرفیت عادی دانشگاه آزاد پرداخته ایم.

قبل از هر چیزی شما برای رسیدن به هدفتان باید اطلاعات کافی از آنچه می خواهید ، بدست آورید و با بررسی رتبه ها ، بدانید که برای رسیدن به این رشته نیاز به چه تراز و رتبه ای دارید و سپس بر طبق آن برای خود برنامه ریزی کرده و شروع به مطالعه کنید.

این مقاله هرآچه لازم بود درباره ی تحصیل در رشته پزشکی دانشگاه آزاد را با به روز ترین مطالب در اختیار شما قرار داده است ، امیدوارم که بیشترین استفاده را از آن ببرید و برایتان مفید واقع شود.

Rate this post
لینک کوتاه مقاله:

خدمات ویژه آکادمی دورخیز
مشاوره کنکور

مشاوره کنکور و برنامه ریزی کنکور با رتبه‌های برتر. برای ثبت‌نام روی مشاوره کنکور کلیک کنید.

خرید کتاب کنکور

خرید کتاب کنکور با تخفیف و ارسال رایگان از کتابسرای دورخیز.

خرید کتاب تست
خرید کتاب تست با تخفیف

مطالب مشابه

مشاوره-هوشمند-کنکور
مشاوره-هوشمند-کنکور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

به سبک جدید مشاوره بگیر!

مشاوره آنلاین هوشمند

برای اولین بار در ایران

راز رتبه زیر ۱۰۰ کنکور !

فنون موفقیت در کنکور

تهیه شده توسط رتبه های برتر کنکور

موفقیت در کنکور

بهترین محصولات دورخیز

خرید کتاب کنکور
فهرست