آخرین رتبه قبولی پزشکی آزاد خودگردان 1400-99

آخرین رتبه قبولی پزشکی آزاد خودگردان 1400-99

رشته پزشکی پرمتقاضی ترین رشته میان داوطلبان گروه تجربی می باشد. بسیاری از داوطلبان تلاش بسیار زیادی برای قبولی در این رشته می کنند و خواهان آن هستند. یکی از راه های دیگر تحصیل در رشته پزشکی ، ظرفیت مازاد خودگردان دانشگاه آزاد است پس اطلاع از آخرین رتبه قبولی پزشکی آزاد خودگردان 1400-99 بسیار حائز اهمیت است.

داوطلبان پس از شرکت در کنکور سراسری و اعلام نتایج می توانند با بررسی آخرین رتبه قبولی پزشکی آزاد خودگردان 1400-99  ، اقدام به انتخاب رشته کنند و در مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور هم این موضوع اهمیت زیادی دارد.

اگر شما هم رویای پزشک شدن در سر داشته و قصد تحصیل در دوره آزاد خودگردان را دارید ، در ادامه مقاله همراه ما باشید، چون یکی از بحث های مهم در مشاوره کنکور و همچنین برنامه ریزی کنکور، اطلاع از رتبه مورد نیاز برای قبولی در رشته های دانشگاهی است. ما در ادامه مقاله آخرین رتبه قبولی پزشکی آزاد خودگردان 1400-99 را بررسی کرده و در اختیار شما قرار داده ایم.

رتبه قبولی پزشکی آزاد خودگردان 1400 99

 

آخرین رتبه قبولی پزشکی آزاد خودگردان 1400-99

دانشگاه آزاد علاوه بر پذیرش از نوع عادی ، پذیرش خودگردان هم دارد که این دوره هم مستلزم پرداخت شهریه است اما میزان این شهریه با شهریه پردیس خودگردان برابر بوده و تقریبا دو برابر حالت عادی دانشگاه آزاد است.

(مقاله مهم)  رتبه بندی دانشگاه آزاد (واحدهای برتر دانشگاه آزاد)

ظرفیت مازاد خودگردان دوره ای در دانشگاه آزاد است که با دریافت شهریه و از طریق آزمون اقدام به پذیرش دانشجو می کند. بنابراین برای قبولی در پزشکی آزاد خودگردان هم باید در کنکور سراسری شرکت کرده و سپس اقدام به انتخاب رشته کنید.

داوطلبان پس از شرکت در کنکور سراسری و براساس رتبه کنکور خود باید اقدام به انتخاب رشته کنند ، بنابراین می توانند با مقایسه رتبه خود و رتبه های مطرح شده در جدول زیر میزان احتمال قبولی خود را در دانشگاه آزاد تخمین بزنند.

آنچه در این مقاله مشاهده می کنید ، آخرین رتبه کشوری قبولی پزشکی دانشگاه آزاد در سال گذشته می باشد. این اطلاعات بر اساس کارنامه های واقعی داوطلبان انتخاب رشته دانشگاه آزاد جمع آوری شده در نتیجه نزدیک ترین و معتبرترین راهنما برای داوطلبان شرکت کننده در انتخاب رشته دانشگاه آزاد در رشته پزشکی می باشند.

دانشجویان ظرفیت خودگردان دانشگاه آزاد از نظر دارا بودن امکانات آموزشی و رفاهی هم سطح با دانشجویان ظرفیت عادی دانشگاه آزاد هستند و در کنار آن ها به تحصیل می پردازند.

آخرین رتبه قبولی پزشکی آزاد خودگردان

 

از آن جایی که در کنکور علوم تجربی رقابت بسیار بالا بوده و این کنکور هر سال سنگین تر و دشوارتر از سال گذشته می شود ، بنابراین رتبه ای که داوطلب در کنکور کسب می کند ، هرچقدر به رتبه های پذیرفته شدگان در این دانشگاه نزدیک تر یا حتی پایین ار از آن ها باشد ، شانس قبولی داوطلب بیشتر است.

در ادامه آخرین رتبه قبولی پزشکی ظرفیت خودگردان 1400-99 را به صورت جدول در اختیار شما قرار داده ایم.

دانشگاه محل قبولی رتبه کشوری
واحد پزشکی تهران 5913
واحد ساری 6130
واحد اردبیل 6175
واحد مشهد 6299
واحد یزد 6582
واحد تنکابن 6582
واحد قم 6592
مرکز آموزش بین المللی قشم 6638
واحد نجف آباد 6676
واحد شاهرود 6751
واحد کرمان 6856
واحد زاهدان 11177

 

(مقاله مهم)  شهریه دانشگاه آزاد 99-1400

 

جمع بندی

در انتهای این مقاله متوجه این مطلب می شویم که دانشگاه آزاد به دو صورت پذیرش دانشجوی پزشکی دارد. از طریق ظرفیت عادی و ظرفیت مازاد خودگردان که ما در این مقاله به توضیح شرایط و رتبه مورد نیاز برای قبولی در دوره ظرفیت مازاد خودگردان دانشگاه آزاد می پردازیم.

بررسی و اطلاع از آخرین رتبه قبولی پزشکی آزاد خودگردان ، این امکان را به داوطلبان می دهد تا برنامه مطالعاتی خود را طبق این رتبه ها و برای قبولی در این دانشگاه ها ، تنظیم کند.

ما نیز در این مقاله تمامی اطلاعات مورد نیاز شما را درباره ی آخرین رتبه قبولی پزشکی آزاد خودگردان 1400-99 قرار داده ایم و امیدواریم که برای شما مفید بوده باشد.

Rate this post
لینک کوتاه مقاله:

خدمات ویژه آکادمی دورخیز
مشاوره کنکور

مشاوره کنکور و برنامه ریزی کنکور با رتبه‌های برتر. برای ثبت‌نام روی مشاوره کنکور کلیک کنید.

خرید کتاب کنکور

خرید کتاب کنکور با تخفیف و ارسال رایگان از کتابسرای دورخیز.

خرید کتاب تست
خرید کتاب تست با تخفیف

مطالب مشابه

مشاوره-هوشمند-کنکور
مشاوره-هوشمند-کنکور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

به سبک جدید مشاوره بگیر!

مشاوره آنلاین هوشمند

برای اولین بار در ایران

راز رتبه زیر ۱۰۰ کنکور !

فنون موفقیت در کنکور

تهیه شده توسط رتبه های برتر کنکور

موفقیت در کنکور

بهترین محصولات دورخیز

خرید کتاب کنکور
فهرست