آخرین رتبه قبولی دندانپزشکی آزاد 1400-99

رشته دندانپزشکی جزء سه رشته بسیار پرطرفدار کنکور علوم تجربی است. به همین دلیل تنها رقابت برای قبولی رشته دندانپزشکی در دانشگاه‌های سراسری نیست. بلکه برای قبولی این رشته در دانشگاه های آزاد هم رتبه‌های بالا مورد نیاز است.

در این مقاله درمورد آخرین رتبه قبولی دندانپزشکی آزاد 1400-99 صحبت می‌کنیم. همچنین آخرین رتبه قبولی دندانپزشکی آزاد خودگردان 1400-99 را بررسی می‌کنیم. این دو رشته تفاوت‌هایی دارند که در ادامه توضیح می‌دهیم.

پس اگر به رشته دندانپزشکی علاقه دارید، بدانید که قبولی در تمام دانشگاه‌های دولتی و یا شهریه‌پرداز در این رشته سخت است. پس با داشتن برنامه‌ریزی کنکور، به صورت اصولی و منظم تلاش کنید.

مقاله مهم  آموزش نحوه انتخاب رشته کنکور 1402 در 4 گام

 

آخرین رتبه قبولی دندانپزشکی آزاد 1400-99

وقتی با آخرین رتبه قبولی دندانپزشکی آزاد 1400-99 آشنا شوید، می‌توانید برنامه ریزی و تلاش خود را بهتر مدیریت کنید. درواقع تنبلی را کنار می‌گذارید و با انگیزه چند برابر درس می‌خوانید.

همچنین دانستن آخرین رتبه قبولی دندانپزشکی آزاد 1400-99 برای داوطلبانی که می‌خواهند انتخاب رشته کنند هم بسیار مفید است. می توانید با توجه به آخرین رتبه قبولی دندانپزشکی آزاد 1400-99 در سال گذشته، احتمال قبولی خود را پیش بینی کنید.

رشته دندانپزشکی دانشگاه آزاد به دو صورت آزاد و یا آزاد خودگردان ارائه می‌شود. هردو این رشته‌ها در دانشگاه آزاد ارائه می‌شوند؛ اما میزان شهریه آن‌ها متفاوت است.

آخرین رتبه قبولی دندانپزشکی آزاد

شهریه رشته دندانپزشکی آزاد خودگردان چند برابر بیشتر از شهریه دندانپزشکی آزاد است. پس حتما به موضوع شهریه هم توجه داشته باشید. چون این شهریه‌ها در هر صورت مبلغ قابل توجهی هستند و مدت تحصیل در رشته دندانپزشکی هم طولانی است.

در این قسمت آخرین رتبه قبولی دندانپزشکی آزاد 1400-99 را در جدول زیر در اختیار شما قرار می‌دهیم. پس با دقت رتبه‌ها را بررسی کنید. همچنین در ادامه، درمورد آخرین رتبه قبولی دندانپزشکی آزاد خودگردان 1400-99 صحبت می‌کنیم.

آخرین رتبه قبولی دندانپزشکی دانشگاه آزاد 1400-99
رتبه قبولی کشوری دانشگاه محل قبولی
واحد دندانپزشکی تهران 3826
واحد تبريز 4233
واحد شيراز 4239
 واحد اصفهان (خوراسگان) 4644
واحد بروجرد 5335

 

دقت داشته باشید که آخرین رتبه قبولی دندانپزشکی آزاد 1400-99 براساس رتبه‌های کشوری است. به این معنی که برای قبولی در دندانپزشکی آزاد خبری از سهمیه‌بندی مناطق و یا سهمیه‌های ایثارگری نیست.

در نهایت می‌توان به این نتیجه رسید که چون رتبه کشوری ملاک آخرین رتبه قبولی دندانپزشکی آزاد 1400-99 است، پس باید رتبه خیلی خوبی داشته باشید. بنابراین با برنامه و تلاشی مناسب برای قبولی در این رشته درس بخوانید.

توجه داشته باشید که ثبت‌نام دانشگاه آزاد همزمان با ثبت‌نام دانشگاه‌های سراسری انجام می‌شود. یعنی شما برای اینکه بتوانید وارد دانشگاه آزاد شوید، لازم نیست کنکور جداگانه‌ای بدهید.

برای ثبت‌نام کنکور دانشگاه‌های سراسری و آزاد طبق اعلام سازمان سنجش باید به سایت WWW.SANJESH.ORG مراجعه کنید. پس به همین منظور حتما در بازه‌های زمانی مشخص سایت سازمان سنجش را چک کنید که از جدیدترین اطلاعیه‌ها با خبر باشید.

 

آخرین رتبه قبولی دندانپزشکی آزاد خودگردان 1400-99

همانطور که گفته شد شهریه رشته دندانپزشکی آزاد خودگردان بیشتر است. اما از نظر محل تحصیل، استادها و روند تحصیل تفاوتی ندارد. با این حال کمی قبولی در این رشته ساده تر از آزاد معمولی است.

در این جدول آخرین رتبه قبولی دندانپزشکی آزاد خودگردان 1400-99 را برای شما نوشته‌ایم. می‌توانید به راحتی حدود قبولی شهرهای مختلف را بررسی کنید.

 

آخرین رتبه قبولی دندانپزشکی ظرفیت خودگردان دانشگاه آزاد 1400-99
رتبه قبولی کشوری دانشگاه محل قبولی
5171  واحد دندانپزشکی تهران – ظرفيت خودگردان
5407  واحد تبريز – ظرفيت خودگردان
5896  واحد شيراز – ظرفيت خودگردان
6025  واحد اصفهان ( خوراسگان ) – ظرفيت خودگردان
6372  واحد بروجرد – ظرفيت خودگردان

 

مجددا توجه کنید که آخرین رتبه قبولی دندانپزشکی آزاد خودگردان 1400-99 هم مانند رشته‌های آزاد، مطابق رتبه کشوری انجام می‌شود. پس برای بررسی احتمال قبولی نباید رتبه منطقه یا سهمیه را در نظر بگیرید.

پذیرش رشته خودگردان به نام‌های دیگری از جمله پذیرش ظرفیت مازاد و یا پردیس خودگردان دانشگاه آزاد هم شناخته می‌شود. پس این اسامی همگی معادل هم هستند.

 

جمع بندی

در این مقاله در مورد آخرین رتبه قبولی دندانپزشکی آزاد 1400-99 صحبت کردیم. همانطور که می‌دانید رشته دندانپزشکی بسیار پرطرفدار است. پس حتی در دانشگاه‌های آزاد هم باید با رتبه بالایی قبولی گرفت.

همچنین رشته دندانپزشکی در دانشگاه آزاد به دو صورت آزاد معمولی و آزاد خودگردان ارائه می‌شود. پذیرش رشته دندانپزشکی خودگردان به صورت ظرفیت مازاد و با شهریه بیشتری انجام می شود.

مقاله مهم  آخرین رتبه قبولی پزشکی آزاد خودگردان 1400-99

 

برای انتخاب رشته علاوه بر توجه به آخرین رتبه قبولی دندانپزشکی آزاد 1400-99 باید به نکات و جزئیات بیشتری توجه داشته باشید. پس برای این که از انتخاب رشته خود مطمئن شوید حتما از مشاورین دورخیز کمک بگیرید.

همچنین اگر تازه می‌خواهید در کنکور شرکت کنید و به رشته دندانپزشکی علاقه دارید می‌توانید از مشاوره کنکور دورخیز استفاده کنید. با ما همراه باشید.

 

لینک کوتاه مقاله:
مهندس مسعود کریمی
درباره من

اگر خودت شخصاً با جستجو و پشتکار محدودیت‌ها رو نادیده بگیری و در سخت‌ترین شرایط موفق بشی، انگیزه زیادی برای کمک به دیگران پیدا می‌کنی! من مسعود کریمی رتبه برتر کنکور و بنیانگذار دورخیز به همراه تیمم آماده کمک به تو هستیم 🧡

از ما کمک بگیر!

اگر بخوای رانندگی یاد بگیری کمک یه مربی خوب میتونه خیلی کارساز باشه! چون سریع‌ و اصولی و بدون خطر میتونی رانندگی رو ازش یاد بگیری. اگر بخوای رتبه برتر بشی هم حضور یه مشاور در کنارت میتونه همین اتفاقات رو رقم بزنه! سریع، اصولی و بدون خطر!

ما در آکادمی دورخیز راه پر پیچ و خم کنکور رو برات روشن و ساده میکنیم تا تلاش‌هات بی نتیجه نمونه! ما کارمون رو خوب بلدیم، چون 12 سال سابقه داریم و خودمون رتبه برتر کنکور بودیم! پس همین الان دکمه درخواست مشاوره رو بزن تا شروع کنیم.

درخواست مشاوره

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

مطالب پیشنهادی
پکیج‌های فنون موفقیت در کنکور

هر آنچه که باید درباره فنون موفقیت کنکور، تند خوانی، تقویت حافظه، تست زنی و … بدانید.

نظرات و سوالات شما درباره محتوای این مطلب
لطفا فقط نظرات و سوالات مربوط به این موضوع را این جا درج کنید.
مشاوران دورخیز به تمامی سوالات شما پاسخ میدهند.
با توجه به تعداد زیاد سوالات لطفا بعدا برای مشاهده جواب خود به سایت مراجعه کنید.
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
دنبال مشاوره و برنامه ریزی برای کنکور هستی ؟
برای اطلاع از هزینه‌ها و شرایط مشاوره و برنامه ریزی خصوصی این فرم را تکمیل کنید.
خیلی زود و کمتر از 24 ساعت با شما تماس میگیریم.
دنبال مشاوره و برنامه ریزی برای کنکور هستی ؟
خیلی زود و کمتر از 24 ساعت با شما تماس میگیریم.
برای اطلاع از هزینه‌ها و شرایط مشاوره و برنامه ریزی خصوصی این فرم را تکمیل کنید.
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .